ACADEMY Detský bicykel Grade 2 14" 2025 Tyrkysová, Zelená/Žltá/Modrá/Červená/Fialová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Ľahký detský bicykel Academy Grade 2 – pre ľahký štart do cyklistiky
Ergonomický, bezpečný a stvorený pre mladých cyklistov
Academy Grade 2 váži len 5,3 kg čo ho radí medzi najľahšie detské bicykle vo svojej kategórii. Ultraľahký hliníkový rám v spojení s kvalitnými komponentmi zaručuje pevnosť stabilitu a zároveň nízku hmotnosť ktorá umožňuje deťom jednoduchšiu manipuláciu lepšiu kontrolu a rýchlejšie osvojenie jazdy. Bicykel vznikol v spolupráci nemeckej značky S´COOL a expertov na ortopédiu osteopatiu a športovú medicínu čím sa zohľadnila správna ergonómia detského tela.
Najväčšie výhody bicykla:
Extrémne nízka hmotnosť 5,3 kg – jeden z najľahších detských bicyklov na trhu
Ultraľahký hliníkový rám zvyšuje stabilitu a uľahčuje ovládanie
Ergonomický dizajn podporujúci zdravý vývoj a držanie tela
Nízky Q-faktor umožňuje prirodzené šliapanie bez vytáčania nôh do „A“
Efektívnejší prenos sily do pedálov pre ľahšiu a dynamickejšiu jazdu
Vyvinutý s odborníkmi na detskú ortopédiu a pohyb
Grade 2 je ideálnou voľbou pre rodičov ktorí hľadajú bicykel spájajúci nízku váhu výkon bezpečnosť a zdravotne správnu ergonómiu. Uľahčuje prvé jazdy podporuje správne návyky pri šliapaní a prináša radosť z pohybu bez zbytočnej námahy. Perfektný štart pre malých cyklistov ktorí chcú jazdiť ľahko bezpečne a hravo.
Dodávateľ si vyhradzuje právo bez predchádzajúceho upozornenia upraviť technické špecifikácie produktov v dôsledku nedostupnosti niektorých komponentov spôsobenej geopolitickými okolnosťami, s cieľom zabezpečiť kontinuitu dodávok. Produkt je vo farbe Zelená/Žltá/Modrá/Červená/Fialová.
| Kategória: | 14" |
|---|---|
| EAN: | 4250969288605 |
| Brzdy: | AL V-BRAKE |
| Farba: | Modrá/Fialová/Zelená/Červená/Žltá |
| Farba bicykla: | Tyrkysová |
| Hmotnosť: | 5,3 kg |
| Kolesá: | 14" x 1.5" x 16H, aluminum, black |
| Materiál: | Hliník |
| Ochrana reťaze: | Hebie Chainlooper |
| Odpruženie: | Bez odpruženia |
| Parent: | p-5968 |
| Plášte: | VEE TIRE Rail 14"x1,50 (40-254) 72 TPI |
| Predstavec: | ACADEMY AHEAD, 50 mm/470 mm |
| Radenie: | 1s freewheel |
| Rám: | AL tripple butted |
| Sedlovka: | AL 25,4 mm |
| Určenie: | Detské |
| Veľkosť kolesa: | 14'' pre 3-4 ročných |
| Výrobca / Distribútor: | coolmobility GmbH, Ludwig-Erhard-Allee 3, 33719 Bielefeld – GERMANY, info@coolmobility.de, https://shop.coolmobility.de/en, Ph. +495213299880 |
| Výška jazdca: | od 95 cm |

.png?69936fa3)

