ACADEMY Detský bicykel Grade 2 Belt 14" 2025 Tyrkysová, Zelená/Žltá/Modrá/Červená/Fialová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
NOVINKA! Bicykel k Vám dorazí kompletne zložený a nastavený. Stačí namontovať pedále, otočiť riadidlá a jazdu si môžete užívať ihneď.
Grade 2 Belt má moderný remeňový pohon, ktorý si nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Bicykel váži iba 5,4kg, čím sa zaraďuje k detským bicyklom s najnižšou váhou. Ultraľahké hliníkové rámové sety v kombinácii s ľahkými a kvalitnými komponentami zaručujú potrebnú tuhosť a zároveň veľmi nízku hmotnosť. ACADEMY bicykle navrhla nemecká spoločnosť S´COOL v spolupráci s Nemeckým inštitútom pre ortopédiu, osteopatiu a športovú medicínu. Q-faktor, vzdialenosť medzi vonkajšími okrajmi kľúk, ovplyvňuje prirodzenosť a ergonómiu pohybu. Zabezpečí šliapanie do pedálov v správnej polohe (dieťa nešlape do “A”) a záber je výkonnejší a efektívnejší.Bicykle ACADEMY ponúkajú jedny z najnižších Q-faktorov a sú optimálne navrhnuté práve pre deti v danej vekovej kategórii. Produkt je vo farbe Zelená/Žltá/Modrá/Červená/Fialová.
| Kategória: | 14" |
|---|---|
| EAN: | 4250969288131 |
| Brzdy: | AL V-BRAKE |
| Farba: | Zelená/Modrá/Červená/Žltá/Fialová |
| Farba bicykla: | Tyrkysová |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Kolesá: | 14" x 1.5" x 16H, aluminum, black |
| Materiál: | Hliník |
| Odpruženie: | Bez odpruženia |
| Parent: | p-5969 |
| Plášte: | VEE TIRE Speedster 14"x1,50 (40-254) 72 TPI |
| Predstavec: | ACADEMY AHEAD, 50 mm/470 mm |
| Radenie: | 1s freewheel |
| Remeň: | Yes |
| Rám: | AL tripple butted |
| Sedlovka: | AL 25,4 mm |
| Určenie: | Detské |
| Veľkosť kolesa: | 14'' pre 3-4 ročných |
| Výrobca / Distribútor: | coolmobility GmbH, Ludwig-Erhard-Allee 3, 33719 Bielefeld – GERMANY, info@coolmobility.de, https://shop.coolmobility.de/en, Ph. +495213299880 |
| Výška jazdca: | od 95 cm |

.png?69936fa3)

