ACADEMY Detský bicykel Grade 2 Edition FUNtasy - 14" 2025, Zelená/Ružová/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Grade 2 Edition FUNtasy – ľahkosť, ergonómia a bezpečnosť
Ergonomický, bezpečný a stvorený pre mladých cyklistov
Grade 2 Edition FUNtasy patrí medzi najľahšie detské bicykle na trhu. S hmotnosťou iba 5,3 kg je navrhnutý tak, aby deťom poskytol ľahké ovládanie, lepšiu stabilitu a rýchlejšie osvojovanie cyklistických zručností. Základom je ultraľahký hliníkový rám, ktorý spája nízku hmotnosť s potrebnou tuhosťou a odolnosťou. V kombinácii s kvalitnými, odľahčenými komponentmi vznikol bicykel, ktorý dieťa nezaťažuje, ľahko sa rozbieha a jednoducho sa s ním manipuluje.
Bicykel vznikol pod vedením nemeckej značky S´COOL v spolupráci s Nemeckým inštitútom pre ortopédiu, osteopatiu a športovú medicínu, takže kladie dôraz na zdravý vývoj, správne držanie tela a prirodzený pohyb. Jedinečný Q-faktor (vzdialenosť medzi kľukami) je optimalizovaný pre detské proporcie, čo umožňuje šliapanie v prirodzenej polohe. Dieťa tak nešľape do tvaru „A“, nohy majú správnu ergonomickú pozíciu a každý záber do pedálov je efektívnejší, silnejší a menej únavný.
Najväčšie výhody bicykla
Nízka hmotnosť 5,3 kg – jednoduché ovládanie pre deti aj rodičov
Ultraľahký, ale pevný hliníkový rám pre dlhú životnosť
Ergonomický Q-faktor – správna poloha nôh a zdravý pohyb
Efektívnejšie šliapanie bez straty energie
Vyvinutý s odborníkmi na detskú ortopédiu
Lepšia stabilita, istota a rýchlejšie učenie jazdy
Kvalitné, bezpečné a odľahčené komponenty
Grade 2 Edition FUNtasy je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí chcú dopriať deťom ľahký, bezpečný a zdravotne ergonomický bicykel, ktorý podporí ich sebavedomie, chuť hýbať sa a radosť z každej jazdy.
Dodávateľ si vyhradzuje právo bez predchádzajúceho upozornenia upraviť technické špecifikácie produktov v dôsledku nedostupnosti niektorých komponentov spôsobenej geopolitickými okolnosťami, s cieľom zabezpečiť kontinuitu dodávok. Produkt je vo farbe Zelená/Ružová/Modrá.
| Kategória: | 14" |
|---|---|
| EAN: | 4250969288179 |
| Brzdy: | AL V-BRAKE |
| Farba: | Modrá/Zelená/Ružová, Modrá |
| Hmotnosť: | 5,3 kg |
| Kazeta: | Single speed 15T |
| Kolesá: | 14" x 1.5" x 16H, aluminum, black |
| Kľuky: | ACADEMY 25T, 90mm, aluminum |
| Materiál: | Hliník |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Ochrana reťaze: | Hebie Chainlooper |
| Odpruženie: | Bez odpruženia |
| Parent: | p-14076 |
| Plášte: | VEE TIRE Rail 14"x1,50 (40-254) 72 TPI |
| Predstavec: | ACADEMY AHEAD, 50 mm/470 mm |
| Riadidlá: | 470mm BMX Style |
| Sedlovka: | 25,4mm x 200mm Aluminium |
| Určenie: | Detské |
| Veľkosť kolesa: | 14'' pre 3-4 ročných |
| Výrobca / Distribútor: | coolmobility GmbH, Ludwig-Erhard-Allee 3, 33719 Bielefeld – GERMANY, info@coolmobility.de, https://shop.coolmobility.de/en, Ph. +495213299880 |
| Výška jazdca: | od 95 cm |

.png?69936fa3)

