
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Nemecká značka ACADEMY prichádza s detským S-GRADE Gravel 5, cenovo dostupný Gravel s ľahkým ale pevným hliníkovým rámom. Jeho presné radenie Microshift SWORD SB-G7000 Dual Control Lever Dropbar vám umožňuje plynulo meniť prevody, čo je kľúčové pre optimálny výkon a efektivitu. Pre bezpečné a spoľahlivé brzdenie sú tu výkonné kotúčové brzdy TRP SPYRE, 160/160 mm, ktoré vás zastavia na mieste v každej situácii. Mechanické kotúčové brzdy sú spoľahlivé a menej náročné na starostlivosť ako hydraulické. Kolesá na ráfikoch 14G, 28H, s nábojmi 6 holes 135/100 mm a plášťami VEETIRE Taistyk vás rýchlo a pohodlne prevezú po vašom obľúbenom okolí. Produkt je vo farbe Zelená/Ružová.
| Kategória: | 24" |
|---|---|
| EAN: | 4250969288995 |
| Brzdy: | TRP SPYRE, 160mm |
| Farba: | Zelená/Ružová, Ružová |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Kazeta: | Microshift CS-H104 11-48T |
| Kľuky: | 38T, 130mm |
| Materiál: | Hliník |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Náboje: | AL, 14G, 28H, 6 holes, 135/100 mm |
| Parent: | p-14102 |
| Plášte: | VEETIRE Taistyk 24x1.50 |
| Predstavec: | Aluminium 31,8mm, +/- 7°, 50mm |
| Radenie: | Microshift SWORD SB-G7000 Dual Control Lever Dropbar |
| Riadidlá: | AL, 31.8mm, width: 380mm, 80mm reach, 16° flare, 121mm drop |
| Ráfiky: | AL 14G, 28H |
| Rám: | lightweight alloy Gravel-Frame |
| Sedlovka: | AL, 27.2 x 350 mm |
| Určenie: | Detské |
| Veľkosť kolesa: | 24" |
| Vidlica: | AL rigid |
| Výrobca / Distribútor: | coolmobility GmbH, Ludwig-Erhard-Allee 3, 33719 Bielefeld – GERMANY, info@coolmobility.de, https://shop.coolmobility.de/en, Ph. +495213299880 |
| Zadný prehadzovač: | Microshift SWORD RD-G7005M |

.png?69936fa3)

