
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
S-GRADE PUMP 4 – 20" Pumptrack bicykel pre mladých jazdcov
Ľahký rýchly a pripravený ovládnuť pumptrack
Pumpovacie bicykle ACADEMY S-GRADE PUMP 4 nie sú len bicykle – sú vstupenkou do sveta rýchlosti techniky a adrenalínu. Navrhnuté pre mladých jazdcov ktorí milujú pumptrack a chcú naplno rozvíjať svoje schopnosti. Vďaka športovej geometrii a odolnej konštrukcii poskytujú maximálnu kontrolu v každej zákrute stabilitu pri odrazoch a plynulý prejazd cez hrbole aj v ostrom tempe.
Najväčšie výhody pumptrack bicykla
Športová pumptrack geometria pre dokonalú stabilitu a ovládanie
Ľahký rám pre rýchlu akceleráciu a svižnú jazdu
Robustný reťazový pohon pre spoľahlivý prenos sily
Ideálny na ostré zákruty hrbole aj skoky
Navrhnutý pre mladých jazdcov ktorí chcú progres a rýchlosť
Podporuje rozvoj techniky rovnováhy a pumpovania trate
Stvorený pre výkon a štýl jazdy na pumpe
S-GRADE PUMP 4 je dokonale vyladený pre dynamický prejav jazdy. Každý pohyb tela každý odraz aj prejazd zvlnenou dráhou je prirodzený presný a plynulý. Bicykel pomáha jazdcovi získať lepší rytmus rýchlejší flow a viac kontroly aj v náročných úsekoch trate.
Ak hľadáte bicykel ktorý je rýchly ľahký odolný a postavený pre progres na pumptracku S-GRADE PUMP 4 je voľba ktorá posunie mladého jazdca na ďalší level.
Dodávateľ si vyhradzuje právo bez predchádzajúceho upozornenia upraviť technické špecifikácie produktov v dôsledku nedostupnosti niektorých komponentov spôsobenej geopolitickými okolnosťami, s cieľom zabezpečiť kontinuitu dodávok. Produkt je vo farbe Modrá/Fialová.
| Kategória: | 20" |
|---|---|
| EAN: | 4250969289022 |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410, 180/160 mm |
| Farba: | Fialová/Modrá, Fialová |
| Hmotnosť: | 9,7 kg |
| Kazeta: | Single speed 14T |
| Kľuky: | Prowheel Charm-FD04S-TT 32T, 127mm / 14T free wheel |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Náboje: | KT KT-M9DR, 32H, 135/110mm |
| Parent: | p-14105 |
| Plášte: | VEETIRE XCV 20 x 1.95 |
| Predstavec: | Aluminium 31,8 mm, 40 mm |
| Reťaz: | KMC Z1 Wide |
| Riadidlá: | AL, 31.8mm, width: 600mm, rise: 19mm, backsweep: 9° |
| Ráfiky: | AL, 14G, 32H for disc |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlovka: | AL, 30.9 x 250 mm |
| Určenie: | Detské |
| Veľkosť kolesa: | 20" |
| Vidlica: | SR Suntour SF25-RAIDON34-JR-BOOST 20", 100mm Travel, 15x110mm ThruAxle |
| Výrobca / Distribútor: | coolmobility GmbH, Ludwig-Erhard-Allee 3, 33719 Bielefeld – GERMANY, info@coolmobility.de, https://shop.coolmobility.de/en, Ph. +495213299880 |

.png?69936fa3)

