
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Crosslite 6061 alloyvidlica: SR SUNTOUR M3010 63 mm, coil springkľuky: PROWHEEL (48x38x28) - dlžka 170 mmmenič: SHIMANO Tourney TY300prešmykač: SHIMANO TZ31 (diam 31.8 mm)radenie: SHIMANO SL-RS35 Revoshiftpočet prevodov: 21pastorok: SHIMANO MF-TZ21 (14-28)reťaz: KMC Z7brzdy: APSE Artek V-brakebrzdové páky: APSEbrzdové lanká: DRIVING Force SCS (SlickCableSystem)náboje: KLS alloy Q/R (32 dier)ráfiky: KELLYS Draft 622x19 (32 dier /nitovaný)výplet: steel U.C.P.plášte: INNOVA 40-622 (700x38C)hlavové zloženie: water resistant 1-1/8"stred.zloženie: cartridge (124,5 mm)predstavec: ALPINA alloy (diam 28.6 mm / 15°) dĺžka 90 mm (S), 105 mm (M - L)riadidlá: oceľ RiseBar - diam 25.4 mm / šírka 620 mm (S), 640 mm (M - L)rukoväte: kratonsedlovka: ocel (diam 27.2 mm) dĺžka 350 mmsedlo: ALPINApedále: nylonpredné osvetlenie: BÜCHEL Valley, batteryzadné osvetlenie: BÜCHEL Champs Elysees LED, batteryblatníky: RPZdoplnky: nosič, stojan, zvončekveľkosť rámu: 430 mm (S) / 480 mm (M) / 530 mm (L)
| Kategória: | Treking |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Crosslite 6061 alloy |
| vidlica: | SR SUNTOUR M3010 63 mm, coil spring |
| kľuky: | PROWHEEL (48x38x28) - dlžka 170 mm |
| menič: | SHIMANO Tourney TY300 |
| prešmykač: | SHIMANO TZ31 (diam 31.8 mm) |
| radenie: | SHIMANO SL-RS35 Revoshift |
| počet prevodov: | 21 |
| pastorok: | SHIMANO MF-TZ21 (14-28) |
| reťaz: | KMC Z7 |
| brzdy: | APSE Artek V-brake |
| brzdové páky: | APSE |
| brzdové lanká: | DRIVING Force SCS (SlickCableSystem) |
| náboje: | KLS alloy Q/R (32 dier) |
| ráfiky: | KELLYS Draft 622x19 (32 dier /nitovaný) |
| výplet: | steel U.C.P. |
| plášte: | INNOVA 40-622 (700x38C) |
| hlavové zloženie: | water resistant 1-1/8" |
| stred.zloženie: | cartridge (124,5 mm) |
| predstavec: | ALPINA alloy (diam 28.6 mm / 15°) dĺžka 90 mm (S), 105 mm (M - L) |
| riadidlá: | oceľ RiseBar - diam 25.4 mm / šírka 620 mm (S), 640 mm (M - L) |
| rukoväte: | kraton |
| sedlovka: | ocel (diam 27.2 mm) dĺžka 350 mm |
| sedlo: | ALPINA |
| pedále: | nylon |
| predné osvetlenie: | BÜCHEL Valley, battery |
| zadné osvetlenie: | BÜCHEL Champs Elysees LED, battery |
| blatníky: | RPZ |
| doplnky: | nosič, stojan, zvonček |
| veľkosť rámu: | 430 mm (S) / 480 mm (M) / 530 mm (L) |

.png?69936fa3)

