
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: hi-ten MTB 16"vidlica: hi-ten unicrownkľuky: steel (32T chainwheel)počet prevodov: 1pastorok: single sprocketreťaz: KMC 410brzdy: V-brake / coaster brakebrzdové páky: plastbrzdové lanká: steelnáboje: steel / coaster brake hub (20 dier)ráfiky: KLS 20 305x20 (20 dier)výplet: steelplášte: RUBENA Winner 47-305 (16x1.75x2)hlavové zloženie: threadedstred.zloženie: steelpredstavec: steelriadidlá: steelrukoväte: PVC plastsedlovka: steelpedále: plastblatníky: plastdoplnky: balančné kolečká , zvončekveľkosť rámu: 235 mm (9.5")
| Kategória: | 16" |
|---|---|
| EAN: | 8585053803133 |
| rám: | hi-ten MTB 16" |
| vidlica: | hi-ten unicrown |
| kľuky: | steel (32T chainwheel) |
| počet prevodov: | 1 |
| pastorok: | single sprocket |
| reťaz: | KMC 410 |
| brzdy: | V-brake / coaster brake |
| brzdové páky: | plast |
| brzdové lanká: | steel |
| náboje: | steel / coaster brake hub (20 dier) |
| ráfiky: | KLS 20 305x20 (20 dier) |
| výplet: | steel |
| plášte: | RUBENA Winner 47-305 (16x1.75x2) |
| hlavové zloženie: | threaded |
| stred.zloženie: | steel |
| predstavec: | steel |
| riadidlá: | steel |
| rukoväte: | PVC plast |
| sedlovka: | steel |
| pedále: | plast |
| blatníky: | plast |
| doplnky: | balančné kolečká , zvonček |
| veľkosť rámu: | 235 mm (9.5") |

.png?69936fa3)

