BESV Horský elektrobicykel TCE 1.1 2025 S, Čierna/Sivá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
BESV TCE 1.1 je vlajková loď medzi Enduro eMTB (elektrické horské bicykle), ktoré je navrhnuté na dobytie najťažších trás a najvyšších vrchov. Bicykel postavený na karbónovom ráme je vybavený motorom Shimano EP801, ktorý poskytuje 85 Nm krútiaceho momentu, čo umožňuje ľahko zvládať strmé stúpania a technický terén. 160 mm zdvihu prednej vidlice a 150 mm zadného tlmiča zabezpečuje optimálne ovládanie a kontrolu pri zjazde. Bicykel je ľahký a obratný, čo umožňuje jednoduché manévrovanie a je ideálny pre off-road dobrodružstvá. BESV TCE 1.1 je výsledkom rozsiahleho vývoja a testovania a je vybavený najkvalitnejšími komponentmi. Vaša najlepšia zbraň na dobytie hory.
má ľahký a odolný karbónový rám, ktorý bol navrhnutý s vynikajúcou kinematikou
je vybavený 12-rýchlostným radením Shimano XT a 4-Piestovými brzdami tiež Shimano XT
o tlmenie sa stará Fox Performance Elite
Produkt je vo farbe Čierna/Sivá.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Batéria: | 720 Wh integrated Lithium Ion battery, approved for Shimano Service Program, with Smart 4-5.6A charger |
| Brzdy: | Shimano Deore XT M8120, 4-piston hydraulic disc, with 203mm front and rear rotors |
| Display: | Shimano SC-EM800 |
| Farba: | Čierna/Sivá |
| Hmotnosť: | 23,3 kg |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100, 12 speed, 10-51T |
| Kolesá: | Race Face Aeffect-R, eMTB wheelset, front: 29"/ rear: 27.5+, Boost hubs spacing, Race Face multichamber alloy rims 32H |
| Kľuky: | Shimano FC-EM8150 for Shimano EP801, Shimano CRE80 34T chainring |
| Materiál: | Karbón |
| Motor: | Shimano EP801 |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-12722 |
| Plášte: | Maxxis Minion DHF, 29"x2.5" / Minion DHR II, 27"x2.6 |
| Predstavec: | E-MTB 3D Forged alloy stem, 35mm clamp, for internal cable routing |
| Radenie: | Shimano Deore XT SL-M8100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB reis bar, 6066 alloy, 15mm rise, sweep: 7 degree back, 35mm clamp |
| Rám: | Full-suspension BESV TCE Series frame, carbon front and rear triangle, Shimano Steps and internal battery compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Model-X Superflow eBike |
| Sedlovka: | Fox Transfer Performance Elite dropper post with remote lever, travel: 175mm, 30.9mm diameter, 0mm offset |
| Tlmič: | Fox Performance Elite Float X, 205x60, 150mm |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 27,5"/29" |
| Veľkosť rámu: | L/S/M, S |
| Vidlica: | Fox 38 Ebike Performance Elite Float, 160mm |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore XT RD-M8100, 12 speed |

.png?69936fa3)

