BESV Horský elektrobicykel TR 1.3 LS 2024 M, Fialová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
S elektrobicyklom BESV TR 1.3 LS s batériou s kapacitou 630 Wh a ekonomickým a tichým motorom Shimano EP600 môžete ísť kamkoľvek chcete. Bicykel má nízky nástup a je vybavený praktickým USB nabíjacím bodom v hornej časti rámu. Môžete si s ním nabíjať napríklad telefón a použiť ho ako navigačný systém počas vášho cyklistického dobrodružstva. Vďaka robustnému zadnému nosiču rack time si so sebou môžete vziať aj všetku batožinu.
kapacita batérie 630 Wh
radenia Microshift XLE, 10 speed
USB nabíjací bod v ráme
Produkt je vo farbe Fialová.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 4715109795929 |
| Brzdy: | SHIMANO MT410 180/180 |
| Display: | Shimano SC-E5003 |
| Farba: | Fialová |
| Hmotnosť: | 28,3 kg |
| Kapacita batérie: | 630 Wh |
| Kazeta: | MICROSHIFT XLT 10s, 11-42T |
| Kolesá: | Formula CL-3248, 36H |
| Kľuky: | SAMOX for Shimano E-BIKE SYSTEMS, 38T |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Shimano EP600 |
| Nosnosť: | 140 kg |
| Náboje: | SHIMANO HB MT400 |
| Parent: | p-14093 |
| Plášte: | Maxxis Metropass, 700x50c, Silkworm, 60 TPI |
| Predné svetlo: | Lezyne eBike Mini E65, 6-12v, 65 lux |
| Predstavec: | 3D Forged alloy City-Trekking stem, adjustable 0-90 degree, 31.8mm clamp |
| Reťaz: | KMC e10 sport quick- link |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlo: | Selle Italia S5 Superflow |
| Sedlovka: | Promax SP-726, 31.6mm diameter |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 28" |
| Veľkosť rámu: | L/M/XS/S, M |
| Vidlica: | SR SUNTOUR MOBIE A32 Lockout, Coil 75mm, Thru-axle |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadné svetlo: | Herrmans H-Cargo, 6-12v, with reflector |
| Zadný prehadzovač: | MICROSHIFT XLE 10s |

.png?69936fa3)

