BESV Horský elektrobicykel TRS 130 1.0 2025 M, Čierna/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Model TRS 130 1.0 od BESV s dvojitým odpružením je navrhnutý s dôrazom na kvalitu spracovania – od robustného hliníkového rámu s čistými líniami a elegantným lakovaním až po centrálne umiestnený motor a odpruženie pre optimálne rozloženie hmotnosti. Tmavomodré zafírové prevedenie podčiarkuje jeho určenie pre náročný horský terén.Tento horský elektrobicykel je navrhnutý tak, aby zvládol všetky terény. Dostaňte sa ďalej s menšou námahou s motorom SHIMANO EP600 (krutiaci moment 85 Nm) a vysokokapacitnou 800 Wh batériou Darfon. Model s dvojitým odpružením, so špičkovou 130 mm vidlicou a tlmičmi Fox a plynulé a presné radenie prevodov s prehadzovačom SHIMANO XT.
prehadzovačka SHIMANO 12 rýchlostí
zdvih odpruženia 130 mm
motor SHIMANO EP600, 250 W, krútiaci moment 85 Nm
800Wh batéria na dlhé vzdialenosti v horách
Produkt je vo farbe Čierna/Modrá.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | 4711401232605 |
| Batéria: | 800 Wh integrated Li-ion, SHIMANO Service Program, Smart 4-5.6A charger |
| Brzdy: | SHIMANO M6120, 4-piston hydraulic disc, 2 finger lever, 203mm rotors |
| Display: | SHIMANO SC-EN600 |
| Farba: | Modrá/Čierna |
| Hmotnosť: | 26,4 kg |
| Kapacita batérie: | 800 Wh |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kolesá: | SHIMANO MT400-B, TC500-MS-B, Boost hubs spacing, WTB STi30 29" multichamber alloy rims 32H |
| Kľuky: | Samox for SHIMANO E-BIKE SYSTEMS, 34T chainring |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | SHIMANO EP600, 250W, 85Nm, 25km/h |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-15757 |
| Plášte: | Schwalbe Nobby Nic, 29x2.6", Performance Line, 67 TPI foldable |
| Predstavec: | E-MTB alloy stem |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB rizer bar |
| Rám: | Full-suspension BESV TRS Series alloy frame, SHIMANO E-BIKE SYSTEMS and internal battery compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Model-X Superflow Comfort+ |
| Sedlovka: | Kind Shock e20i dropper post with remote lever, travel: 100/125/150mm |
| Tlmič: | Fox Float Rhythm, 210x55, air spring, 130mm |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L/M/XL, M |
| Vidlica: | Fox 36 Ebike Rhythm Float 130mm |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore XT RD-M8100, 12 speed |

.png?69936fa3)

