BESV Horský elektrobicykel TRS 160 1.1 2025 M, Čierna/Zelená

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
So zdvihom odpruženia 160 mm vpredu a 150 mm vzadu BESV TRS 160 1.1 zvládne bez problémov akékoľvek stúpanie alebo klesanie. Tento elektrobicykel je vybavený výkonným stredovým motorom Shimano EP801, 720Wh batériou s dlhou výdržou, presným 12-rýchlostným radením Shimano Deore XT a výkonnými štvorpiestikovými brzdami Shimano Deore M6120, ktoré Vás podržia v zjazde náročným terénom a to za každých okoľností. Ak hľadáte prémiové, vysokokvalitné e-MTB, toto je vynikajúca voľba v zaujímavej farebnej kombinácii s atraktívnymi plášťami MAXXIS s béžovými bočnicami. Produkt je vo farbe Čierna/Zelená.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | 4715109798494 |
| Brzdy: | Shimano Deore M6120, 4-piston hydraulic disc, with 203mm front and rear rotors |
| Farba: | Čierna/Zelená |
| Kapacita batérie: | 720 Wh |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kľuky: | Samox for SHIMANO E-BIKE SYSTEMS, 34T chainring |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Shimano EP801 center-motor, 250W rated power, 85Nm of torque, 25km/h maximum assist |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-13744 |
| Plášte: | Maxxis Minion DHF / Minion DHR II, 29"x2.6", Normal Compound, EXO, Tubeless, 60 TPI foldable, Tanwall sides |
| Predstavec: | E-MTB 3D Forged alloy stem, 35mm clamp, for internal cable routing |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB reis bar, 6066 alloy, 15mm rise, sweep: 7 degree back, 35mm clamp |
| Rám: | Full-suspension BESV TRS Series alloy frame, SHIMANO E-BIKE SYSTEMS and internal battery compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Model-X Superflow eBike |
| Sedlovka: | Kind Shock LEV-SI dropper post with remote lever, 30.9mm diameter, 0mm offset |
| Tlmič: | SR Suntour Edge LOR8, 230x65, air spring, 160mm rear wheel travel |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S/M/L, M |
| Vidlica: | SR Suntour Durlox36, 36mm stanchions, Air damping, 1.1/8"-1.8" tapered alloy steerer, travel 160mm |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore XT RD-M8100, 12 speed |

.png?69936fa3)

