BESV Horský elektrobicykel TRS 160 1.1 LR 2025 L, Čierna/Červená

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Atraktívny dizajn spojený s TOP vybavením osloví aj tú najnáročnejšiu klientelu horskej cyklistiky.TRS 160 1.1 LR so stredovým motorom Shimano EP801 ponúka výkonnú a hladkú jazdu. Celoodpružený hliníkový rám série BESV TRS je odolný, ľahký a zaisťuje pohodlnú jazdu v akomkoľvek teréne. Integrovaná 800 Wh batéria s možnosťou inteligentného nabíjania poskytuje predĺžený dojazd, vďaka čomu je ideálna na dlhšie jazdy a dobrodružstvá.
TRS 1.1 v zaujímavej farebnej kombinácii s atraktívnymi plášťami MAXXIS s béžovými bočnicami vyniknú z davu na prvý pohľad. Agresívnu jazdu podporí tlmenie FOX Performence konkrétne model vidlice Fox 36 E-bike Rhytm Float, 36mm so zdvihom 160mm. Spoľahlivé 4 piestové brzdy Shimano Deore M6120 Vás podržia v zjazde náročným terénom a to za každých okolností. Nesmieme zabudnúť na radenie, ktoré je zabezpečené rokmi overeným Shimano Deore s 12 rýchlosťami. Produkt je vo farbe Čierna/Červená.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | 4711401232551 |
| Brzdy: | Shimano Deore M6120, 4-piston hydraulic disc, with 203mm front and rear rotors |
| Display: | SHIMANO SC-EN600 |
| Farba: | Čierna/Červená |
| Hmotnosť: | 26,1 kg |
| Kapacita batérie: | 800 Wh |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kolesá: | WTB STi30 29" multichamber alloy rims 32H |
| Kľuky: | Samox for Shimano Steps, 34T chainring |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Shimano EP801 |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-15779 |
| Plášte: | Maxxis Minion DHF / Rear: Maxxis Minion DHR II, 29″x2.6″, Normal Compound, EXO, Tubeless Ready , 60 TPI foldable, Tanwall sides |
| Predstavec: | E-MTB 3D Forged alloy stem, 35mm clamp, for internal cable routing |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB rizer bar, 6066 alloy, 15mm rise, sweep: 7° back, 35mm clamp |
| Rám: | Full-suspension BESV TRS Series alloy frame, SHIMANO E-BIKE SYSTEMS and internal battery compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Model-X Superflow Comfort+ |
| Sedlovka: | Kind Shock LEV-SI dropper post with remote lever, 30.9mm diameter, 0mm offset |
| Tlmič: | Fox Performance Float DPS, 230x65, 160mm |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | XL/L/M, L |
| Vidlica: | Fox 36 Ebike Rhytm Float, 160mm |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore XT RD-M8100, 12 speed |

.png?69936fa3)

