BESV Horský elektrobicykel TRS 160 1.2 2025 M, Čierna

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
BESV TRS 160 1.2 - zdolajte stúpania s bezkonkurenčným výkonom a vytrvalosťou silného motora SHIMANO EP801 (krútiaci moment 85 Nm) v spojení s výkonnou batériou Darfon s kapacitou 708 Wh a 12-rýchlostným radením SHIMANO Deore. Radosť z jazdy z kopca máte vďaka prednému a zadnému odpruženiu RockShox so 160 mm zdvihom a sile a kontrole 4-piestových bŕzd SHIMANO. Tento horský elektrobicykel je navrhnutý tak, aby zvládol všetky terény.
Prehadzovačka SHIMANO 12 rýchlostí
Zdvih odpruženia 160 mm
Motor SHIMANO EP801, 250 W, krútiaci moment 85 Nm
708Wh batéria pre jazdu v horách
Produkt je vo farbe Čierna.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | 4711401232575 |
| Batéria: | 708 Wh integrated Li-ion, SHIMANO Service Program, Smart 4-5.6A charger |
| Brzdy: | SHIMANO MT420/MT410, 4/2-piston hydraulic disc, 2 finger lever, 203mm rotors |
| Display: | SHIMANO SC-EN600 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 26,6 kg |
| Kapacita batérie: | 708Wh |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kolesá: | SHIMANO MT400-B, TC500-MS-B, Boost hubs spacing, WTB STi30 29" multichamber alloy rims 32H |
| Kľuky: | Samox for SHIMANO E-BIKE SYSTEMS, 34T chainring |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | SHIMANO EP801, 250W, 85Nm, 25km/h |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-15758 |
| Plášte: | Schwalbe Nobby Nic, 29x2.6", Performance Line, 67 TPI foldable |
| Predstavec: | E-MTB alloy stem |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB rizer bar |
| Rám: | Full-suspension BESV TRS Series alloy frame, SHIMANO E-BIKE SYSTEMS and internal battery compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Model-X Superflow Comfort+ |
| Sedlovka: | Kind Shock e20i dropper post with remote lever, travel: 100/125/150mm |
| Tlmič: | Rock Shox Deluxe Select R, 230x65, Debon Air, 160mm |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | XL/L/M, M |
| Vidlica: | Rock Shox Psylo Silver RC 160mm |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore RD-M6100, 12 speed |

.png?69936fa3)

