BESV Horský elektrobicykel TRX-B 1.3 ST 2025 M, Čierna/Červená

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
TRX-B 1.3 ST je elegantne navrhnutý hardtail eMTB, ideálny pre cyklistov, ktorí preferujú jednoduché nastupovanie a zosadanie. Vďaka rámu z hladko zváraného hliníka zo série BESV TRX-B poskytuje nižšiu výšku nástupu bez kompromisov. Stredový výkonný motor Bosch Performance CX poskytuje výkon 250W a krútiaci moment 85Nm, čo zabezpečuje maximálnu asistovanú rýchlosť 25 km/h. Energiu poskytuje batéria Bosch Power Tube 625 Wh, ktorá sľubuje dlhší dojazd. Predná vidlica Rock Shox Judy Silver TK s 100mm zdvihom zabezpečuje plynulú jazdu na nerovných terénoch. Prevodové prechody sú jednoduché a rýchle vďaka 12-rýchlostnému systému Shimano Deore RD-M6100. Plášte Schwalbe Smart Sam veľkosti 29×2.6" zabezpečujú vynikajúci grip na rôznych povrchoch.
elegantný dizajn pre jednoduché nastupovanie a zosadanie
výkonný motor Bosch s krútiacim momentom 85Nm
12-rýchlostný pohon Shimano pre plynulé radenie
Produkt je vo farbe Čierna/Červená.
| Kategória: | Horské |
|---|---|
| EAN: | 4711401230618 |
| Batéria: | Bosch Power Tube 625 Wh, with 4A charger |
| Brzdy: | Shimano MT200, 2-piston hydraulic disc, with 180mm front and rear rotor |
| Display: | Bosch Kiox with LED display and Bluetooth connectivity |
| Farba: | Čierna/Červená |
| Hmotnosť: | 23,4 kg |
| Kapacita batérie: | 625 Wh |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kolesá: | Shimano HB-TC500-15-B front hub and FH-TC500-MS-B rear hub, Boost hubs spacing, WTB STi27 29" multichamber alloy rims 32H |
| Kľuky: | Samox for Bosch, 34T chainring |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Bosch Perf CX BES3/GEN4 (85Nm) |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-15663 |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam, 29×2.6", 65×622, Performance Line, Addix, 67 TPI wire bead, Tanwall sides |
| Predstavec: | E-MTB 3D Forged alloy stem, 31.8mm clamp, for internal cable routing |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB rizer bar, 6066 alloy, 4mm rise, sweep: 7° back, 31.8mm clamp |
| Rám: | Hard-tail BESV TRX-B Series alloy frame, Bosch motor and internal battery compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Max S5 Superflow |
| Sedlovka: | Promax SP-726, 31.6mm diameter |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L/M/S, M |
| Vidlica: | Rock Shox Judy Silver TK, 32mm stanchions, Solo Air, 1 1/8"-1.5" tapered alloy steerer, travel 120mm, Maxle Stealth |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore RD-M6100, 12 speed |

.png?69936fa3)

