BESV Mestský elektrobicykel TRX-B 1.0 LS 2025 M, Sivá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
TRX-B 1.0 LS – pohodlie bez kompromisov, ponúka rovnakú krásu a vzrušujúci zážitok z jazdy ako verzia so štandardným rámom, no s pridaným komfortom nízkeho nástupu a širšieho sedla Selle Italia Max S5 Superflow.Má dokonale prepracovanú geometriu rámu s plynulými líniami od predstavca až po zadné koleso. V tele rámu je integrovaná 750Wh batéria Bosch PowerTube a výkonný motor Bosch Performance CX s krútiacim momentom 85 Nm. Tento hardtail elektrobicykel je vybavený predným odpružením so zdvihom 120 mm a spoľahlivým radením SHIMANO XT s 12 rýchlosťami, čo zabezpečuje hladký a plynulý zážitok z jazdy.V kopcoch oceníte istotu, ktorú poskytujú štvorpiestové hydraulické brzdy SHIMANO, ako aj odolnosť pneumatík Schwalbe Smart Sam.
12-rýchlostná prehadzovačka SHIMANO Deore
Zdvih odpruženia 120 mm
Motor Bosch Performance CX, 250 W, krútiaci moment 85 Nm
Batéria Bosch PowerTube s kapacitou 750 Wh
Produkt je vo farbe Sivá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 4711401232674 |
| Batéria: | Bosch PowerTube 750 Wh, 4A charger |
| Brzdy: | SHIMANO MT420, 4-piston hydraulic disc, 2 finger lever, 203mm and 180mm rotor |
| Display: | Bosch Kiox, LED display and Bluetooth connectivity |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 26,4 kg |
| Kapacita batérie: | 750 Wh |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100, 12 speed, 10-51T |
| Kolesá: | SHIMANO TC500-15-B, TC500-MS-B, Boost hubs spacing, WTB STi27 29" multichamber alloy rims 32H |
| Kľuky: | Samox for Bosch, 34T chainring |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Bosch Performance CX, 250W, 85Nm, 25km/h |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-15662 |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam, 29x2.6", 65x622, Performance Line, Addix, 67 EPI, Tanwall sides |
| Predstavec: | E-MTB alloy stem |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100, 12 speed |
| Reťaz: | KMC e12Turbo, with Quick-Link |
| Riadidlá: | E-MTB rizer bar, 6066 alloy, 15mm rise, sweep: 7° back, 35mm clamp |
| Rám: | BESV TRX-B Series alloy frame, Bosch eBike system compatible |
| Sedlo: | Selle Italia Max S5 Superflow |
| Sedlovka: | Promax SP-726, 31.6mm diameter |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S/L/M, M |
| Vidlica: | Rock Shox Recon Gold RL, 32mm stanchions, Debon Air with Rebound Lockout, 1.1/8"-1.5" tapered alloy steerer, travel: 120mm, Maxle Stealth |
| Výrobca / Distribútor: | Darfon Europe B.V., Habraken 2145 A, Veldhoven 5507TE – NETHERLANDS, info@besv.eu, https://besv.eu/, Ph. +31403031600 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Deore XT RD-M8100, 12 speed |

.png?69936fa3)

