
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
COAST VYBE light – ideálny skladací bicykel.Nový COAST VYBE light je moderný a výkonný elektrobicykel s bonusovou funkciou. Kompaktne sa zloží len v niekoľkých krokoch, ľahko sa prenáša a raz-dva vás odvezie kamkoľvek. Vďaka modernému dizajnu je tento športový skladací bicykel pútavým doplnkom na cestách a ponúka vysokú úroveň pohodlia.Flexibilita na cestáchS modelom VYBE light sa spoločnosti COAST podarilo vytvoriť harmonický skladací elektrobicykel. Tento kompaktný a výkonný skladací bicykel je ideálny na prepravu dochádzajúcich na poslednú míľu a je perfektný na použitie v meste alebo na voľný čas. Jeho nízka hmotnosť (v porovnaní s bežným elektrobicyklom) a asistencia motora s 3, 5 alebo 9 úrovňami (nastaviteľná prostredníctvom menu displeja) uľahčujú zvládanie stúpaní a dlhších vzdialeností v meste rýchlosťou až 25 km/h.Mestská elektromobilita s VYBE.Nový model COAST VYBE light kombinuje funkčnosť elektrobicykla s pohodlím tradičného skladacieho bicykla. Výkonný motor zadného náboja BAFANG je napájaný batériou s kapacitou 378 Wh, ktorá je neviditeľne nainštalovaná v sedlovke. Digitálny displej zobrazuje rýchlosť na prvý pohľad. 7-rýchlostná prehadzovačka Shimano (voľnobežka) a mechanická kotúčová brzda zaisťujú pohodlnú jazdu. Výškovo nastaviteľné riadidlá a sedlo umožňujú nastaviť skladací bicykel presne podľa vašej výšky.Jednoduché nabíjanie:Moderný dizajn neobmedzuje jednoduchosť používania! Batéria je neviditeľne integrovaná do sedlovky. Uvoľnením kábla je možné batériu vybrať a pohodlne nabiť v kancelárii alebo obývačke. Jednoduché nakladanie!Kompletná výbava:Štýlový nosič batožiny, skladacie pedále jedným kliknutím a štandardné osvetlenie robia skladací bicykel bezpečným na používanie na cestách. Produkt je vo farbe Modrá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 4250969291162 |
| Brzdy: | Mechanical Disc, 160mm |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 22,3 kg |
| Kapacita batérie: | 378 Wh |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500, 14-28T |
| Kľuky: | Lasco 3/32"X52T, 170mm, Aluminium |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | Bafang H300, 36V 250W Rear Motor |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Odpruženie: | Bez odpruženia |
| Parent: | p-15879 |
| Plášte: | Innova IA-2126 20x2,20 (56-406) reflex |
| Radenie: | Shimano Altus SL-M310 |
| Riadidlá: | Aluminium 600mm |
| Rám: | AL 6061 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 20" |
| Vidlica: | HiTen |
| Výrobca / Distribútor: | coolmobility GmbH, Ludwig-Erhard-Allee 3, 33719 Bielefeld – GERMANY, info@coolmobility.de, https://shop.coolmobility.de/en, Ph. +495213299880 |
| Zadný prehadzovač: | Shimano Altus RD-M310, 7speed |

.png?69936fa3)

