
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
CTM • KOYUK 2.0 • 700c • gravel bicykel
KOYUK 2.0: gravel s Shimano GRX 2×12 a Vision TEAM 30 kolesami
CTM KOYUK je gravelový bicykel navrhnutý pre jazdcov, ktorí sa nechcú obmedzovať len na asfalt. Ľahký hliníkový rám ALU 6061 s karbónovou vidlicou, priechodnosťou plášťov až 55 mm a integrovaným vedením káblov zaistí pohodlie na dlhých výjazdoch po ceste aj v teréne. Technológia ICR (Internal Cable Routing) a kompatibilita s UDH umožňujú jednoduchú údržbu a upgrade pohonu.
Rám ALU 6061, ICR
Vidlica Karbón GRVL
Pohon Shimano GRX 2×12 • 24 prevodov
Brzdy Shimano GRX BR-RX410 hydraulické
Plášte WTB Vulpine 700×45C TCS




Pre koho je KOYUK 2.0
🛣️
Gravel rám ALU 6061
Hliníkový rám KOYUK s karbónovou vidlicou a priechodnosťou plášťov 55 mm zvláda cestu aj terén.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX je špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu – presná, spoľahlivá a odolná.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Brzdy Shimano GRX zastavujú presne a spoľahlivo v každom počasí.
Technická špecifikácia
RámCTM KOYUK ALU 6061 DB-Lite, ICR, UDH, T47 BB
VidlicaCTM Carbon GRVL, tapered, ICR, 12mm thru axle
RadenieShimano GRX ST-RX610 / 12 rýchlostí
PrehadzovačShimano GRX RD-RX820
PrešmykačShimano GRX FD-RX820
KľukyShimano GRX FC-RX610, 46-30T
KazetaShimano CS-HG710, 11-36T
BrzdyShimano GRX BR-RX410 hydraulické, SM-RT64 160mm
KolesáVision TEAM 30 i23, Tubeless Ready
PlášteWTB Vulpine 700×45C TCS Light/Fast Rolling
Priechodnosť55 mm (rám) / 52 mm (vidlica)
SedloWTB Solano 142×240 mm
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| XS | 160–170 cm |
| S | 165–175 cm |
| M | 175–185 cm |
| L | 185–190 cm |
| XL | 190–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 8585036083071 |
| Vidlica: | Pružinová |
| Model: | KOYUK 2.0 |
| Typ rámu: | CTM KOYUK / ALU 6061 DB-Lite / GAG / ICR / 12x142mm, UDH, FSA T47 BB for SMNΦ24 (max tire clearance 55mm) |
| Velikost rámu: | 580 |
| Velikost kol: | 700C |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Shifter: | Shimano GRX / RX-610 12spd |
| Derailleur: | Shimano GRX / RD-RX820 |
| Front Derailleur: | Shimano GRX / FD-RX820 |
| Cassete: | Shimano CSHG710 11-36T |
| Crankset: | Shimano GRX / FC-RX610 46-30T |
| Brzdy: | Shimano GRX / BR-RX410 / SM-RT64 Rotor 160mm |
| Ráfky: | wheelset VISION TEAM 30 i23 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Pneumatiky: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Řetěz: | Shimano CN-HG6100 |
| Stem: | FSA Omega / 80mm |
| Handlebars: | FSA A-Wing |
| Headset: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Saddle: | WTB Solano 142x240mm |
| Seatpost: | CTM Alloy 27.2mm |
| Speeds: | 24 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 70.5 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 584 |
| Seat Tube Length: | 540 |
| Chainstay Length: | 435 |
| Head Tube Length: | 160 |
| BBDrop: | -76 |
| Fork Length: | 400 |
| Fork Offset: | 55 |
| Reach: | 405 |
| Front Center: | 648 |
| Stack Height: | 585.5 |
| Barva: | černá / světlá zlatá |
| Wheelbase: | 1072 |

.png?69936fa3)

