CTM KOYUK 3.0 - matná čierna / lesklá čierna 560

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
CTM • KOYUK 3.0 • 700c • gravel bicykel
KOYUK 3.0: gravel s Shimano GRX 1×12 a kazetou 10–51T
CTM KOYUK je gravelový bicykel navrhnutý pre jazdcov, ktorí sa nechcú obmedzovať len na asfalt. Ľahký hliníkový rám ALU 6061 s karbónovou vidlicou, priechodnosťou plášťov až 55 mm a integrovaným vedením káblov zaistí pohodlie na dlhých výjazdoch po ceste aj v teréne. Technológia ICR (Internal Cable Routing) a kompatibilita s UDH umožňujú jednoduchú údržbu a upgrade pohonu.
Rám ALU 6061, ICR
Vidlica Karbón GRVL
Pohon Shimano GRX 1×12 • 12 prevodov
Kazeta 10–51T
Plášte WTB Vulpine 700×45C TCS




Pre koho je KOYUK 3.0
🛣️
Gravel rám ALU 6061
Hliníkový rám KOYUK s karbónovou vidlicou a priechodnosťou plášťov 55 mm zvláda cestu aj terén.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX je špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu – presná, spoľahlivá a odolná.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Brzdy Shimano GRX zastavujú presne a spoľahlivo v každom počasí.
Technická špecifikácia
RámCTM KOYUK ALU 6061 DB-Lite, ICR, UDH, T47 BB
VidlicaCTM Carbon GRVL, tapered, ICR, 12mm thru axle
RadenieShimano GRX ST-RX610 / 12 rýchlostí
PrehadzovačShimano GRX RD-RX822
KľukyShimano GRX FC-RX610, 40T
KazetaShimano CS-M7100, 10-51T
BrzdyShimano GRX BR-RX410 hydraulické, SM-RT64 160mm
KolesáVision TEAM 30 i23, Tubeless Ready
PlášteWTB Vulpine 700×45C TCS Light/Fast Rolling
Priechodnosť55 mm (rám) / 52 mm (vidlica)
SedloWTB Solano 142×240 mm
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| XS | 160–170 cm |
| S | 165–175 cm |
| M | 175–185 cm |
| L | 185–190 cm |
| XL | 190–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Vidlica: | Pružinová |
| Model: | KOYUK 3.0 |
| Typ rámu: | ALU 6061 double butted, 520, 540, 560, 580, 600mm (max tire clearance 45C) |
| Velikost rámu: | 560 |
| Velikost kol: | 700C |
| Vidlice: | Carbon (max tire clearance 45C) |
| Shifter: | Shimano GRX / RX-610 12s. |
| Derailleur: | Shimano GRX RD-RX822 |
| Cassete: | Shimano SLX CS-M7100/12, 10-51 |
| Crankset: | Shimano GRX FC-RX610-1, 40T, 520/170mm, 540/172,5mm, 560,580,600/175mm |
| Brzdy: | Shimano GRX RX400/SMRT64 S |
| Ráfky: | Novatec 25 F/R |
| Pneumatiky: | WTB Riddler TCS light, 700x37c |
| Hubs: | Novatec 25, F/R 12mm thru type axle |
| Bottom Bracket: | SHIMANO BB |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
| Stem: | CTM TDS-RD701 80mm |
| Handlebars: | FSA A-Wing bars 440mm |
| Headset: | FSA Orbit C40, ACB |
| Saddle: | FIZIK Terra Argo X5 |
| Seatpost: | CTM SPDC1 350/400x27,2 mm |
| Speeds: | 12 speed |
| Rok: | 2024 |
| Head Tube Angle: | 71 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 558 |
| Seat Tube Length: | 500 |
| Chainstay Length: | 430 |
| Head Tube Length: | 150 |
| BBDrop: | -69 |
| Fork Length: | 395 |
| Fork Offset: | 55 |
| Reach: | 390 |
| Front Center: | 623 |
| Stack Height: | 566 |
| Barva: | matná černá / lesklá černá |
| Wheelbase: | 1044 |

.png?69936fa3)

