
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
CTM • KOYUK CR RACE • 700c • karbónový gravel
KOYUK CR RACE: karbón + SRAM Rival AXS 1×13 + Vision SC48 kolesá
CTM KOYUK CR RACE je vlajkový karbónový gravel s bezdrôtovým SRAM Rival AXS pohonom 1×13. Rám z karbónu T70 GRVL, karbónové kolesá Vision SC48 s 48 mm aeroprofil a hydraulické brzdy SRAM Rival robia z KOYUK CR RACE nástroj pre preteky aj ultra-diaľkové bikepacking výlety. Hmotnosť celého bicykla je iba 8,9 kg.
Rám Karbón T70 GRVL
Pohon SRAM Rival XPLR AXS 1×13
Kolesá Vision SC48 karbón, 48mm aero
Brzdy SRAM Rival hydraulické
Hmotnosť 8,9 kg




Pre koho je KOYUK CR RACE
🏆
Karbón T70 + Vision SC48 kolesá
Karbónový rám a 48 mm aero karbónové kolesá Vision SC48 pre minimálny odpor a maximálny výkon.
⚡
SRAM Rival AXS 1×13 bezdrôtový pohon
Bezdrôtový SRAM Rival XPLR AXS s kazetou 10–46T pre plynulé radenie na každom povrchu.
💧
Hydraulické brzdy SRAM Rival
SRAM Rival hydraulické brzdy s Paceline 160mm rotormi pre istotu pri každom brzdení.
Technická špecifikácia
RámCTM Carbon T70 GRVL, ICR, 12mm thru axle, DUB BSA 68 Road Wide
VidlicaCTM Carbon GRVL, tapered, ICR, 12mm thru axle
RadenieSRAM Rival AXS 13-speed (bezdrôtový)
PrehadzovačSRAM Rival XPLR AXS
KľukySRAM Rival XPLR DUB Wide, 40T
KazetaSRAM XG-1351 XPLR, 10-46T
BrzdySRAM Rival hydraulické, Paceline CL 160mm
KolesáVision SC48 i25, karbón 48mm, Tubeless
PlášteWTB Vulpine 700×45C TCS Light/Fast Rolling
Priechodnosť52 mm (rám aj vidlica)
SedloFizik Terra Argo X5, 150 mm
Hmotnosť8,9 kg
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| XS (520 mm) | 160–170 cm |
| S (540 mm) | 165–175 cm |
| M (560 mm) | 175–185 cm |
| L (580 mm) | 185–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 8585036084122 |
| Vidlica: | Pružinová |
| Model: | KOYUK CR RACE |
| Typ rámu: | CTM Carbon T70 GRVL , (max tire clearance 52mm), internal cable routing, adventure ready, 12mm thru axle, BB DUB BSA 68 ROAD WIDE |
| Velikost rámu: | 520 |
| Velikost kol: | 700C |
| Vidlice: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Shifter: | Sram RIVAL AXS 13spd |
| Derailleur: | Sram RIVAL XPLR AXS |
| Cassete: | Sram XG-1351 XPLR 10-46T |
| Crankset: | Sram RIVAL XPLR DUB WIDE 40T |
| Brzdy: | Sram Rival / Paceline Rotor CL 160mm |
| Ráfky: | wheelset VISION 48 SC i25 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Pneumatiky: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Řetěz: | Sram Rival E1 |
| Stem: | FSA NS SMR-II / 80mm |
| Handlebars: | FSA A-Wing |
| Headset: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Saddle: | FIZIK TERRA ARGO X5-150mm |
| Seatpost: | FSA Afterburner SB0 / Ø27.2mm |
| Speeds: | 13 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 71 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 537 |
| Seat Tube Length: | 490 |
| Chainstay Length: | 435 |
| Head Tube Length: | 125 |
| BBDrop: | -69 |
| Fork Length: | 399 |
| Fork Offset: | 55 |
| Reach: | 370 |
| Front Center: | 597 |
| Stack Height: | 547 |
| Barva: | betonová |
| Wheelbase: | 1022 |

.png?69936fa3)

