EOVOLT Elektrobicykel Evening 24" V1 2025 Sivá, Čierna/Zelená/Sivá/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Elektrobicykel EOVOLT Evening 24" disponuje ľahkým rámom a 24-palcovými hliníkovými kolesami. Je kompaktný a štýlový. Patrí medzi najľahšie mestské elektrobicykle. Nadčasový dizajn zahŕňa vyberateľnú batériu integrovanú v sedlovke poháňajúcu 250W motor pre rýchlu, lacnú a ekologickú jazdu. Na jedno nabitie prejde 70-100 km. USB port na nabíjanie telefónu v displeji a možnosť uzamknutia batérie zvyšujú pohodlie pri každodennom používaní.Bezpečnosť zaistia hydraulické kotúčové brzdy a kvalitné plášte. Odporúčaná výška jazdca je 140-180 cm.Predné svetlo - systém osvetlenia pripojený k palubnému počítaču vám poskytuje optimálne ovládanie osvetlenia z kokpitu vášho bicykla. Dodáva sa v plnej výbave, s blatníkmi a zadným nosičom.V balení nájdete aj praktický stojan na bicykel a zadný nosič MIK, ktorý je kompatibilný s taškami a košíkmi značky KLICKfix.EOVOLT Evening 24" je navrhnutý tak, aby sa ľahko kombinoval s inými druhmi dopravy, či už vlakom, alebo autobusom. Efektívne a ekologické riešenie pre mestskú mobilitu.
Produkt je vo farbe Čierna/Zelená/Sivá/Modrá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 7863644280138 |
| Asistencia: | 5 speed |
| Batéria: | Samsung 36V 10,5Ah |
| Brzdy: | NUTT hydraulic |
| Doba nabíjania: | 5 - 6 h |
| Dojazd: | 80 km |
| Farba: | Sivá/Modrá/Zelená/Čierna, Sivá |
| Hmotnosť: | 22,7 kg |
| Hmotnosť batérie: | 2,6 kg |
| Kapacita batérie: | 378 Wh |
| Materiál: | Hliník |
| Maximálna rýchlosť: | 25 km/h |
| Motor: | 36V 250W/40Nm |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Odpruženie: | Bez odpruženia |
| Parent: | p-12535 |
| Plášte: | CST 24 x 2,4 |
| Poloha motora: | Rear wheel |
| Reťaz: | KMC |
| Rám: | AL 6061 |
| Umiestnenie batérie: | Seat post Integrated |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 24" |
| Vidlica: | AL 6061 |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |

.png?69936fa3)

