EOVOLT Skladací elektrobicykel Afternoon 20" V3 2025 Modrá, Čierna/Zelená/Sivá/Modrá/Béžová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Eovolt Afternoon 20" V3 kombinuje výkon a eleganciu. Jeho moderný dizajn a výkonné vlastnosti ho robia vhodným pre každodenné mestské dojazdy a výlety.
Elektrický Pohon: Eovolt Afternoon 20" V3 je vybavený výkonným elektrickým pohonom, ktorý vám umožňuje pohodlne prekonávať kopce a dlhé vzdialenosti. S viacerými režimami asistencie môžete prispôsobiť svoju jazdu svojim preferenciám.
Skladateľný Dizajn: Bicykel je navrhnutý tak, aby bol skladateľný do kompaktných rozmerov. To vám umožňuje ľahkú prepravu v verejnej doprave alebo uloženie v malom priestore, čím sa zlepšuje jeho praktickosť.
20-palcové Kolesá: Väčšie kolesá zvyšujú stabilitu a komfort jazdy. Tento bicykel je stvorený na to, aby ste mohli komfortne preskúmať mesto a jeho okolie.
Kvalitná Konštrukcia: Eovolt Afternoon 20" V3 je vyrobený z odolných materiálov, čo zabezpečuje spoľahlivosť a dlhú životnosť.
LCD Displej: S LCD displejom na riadidlách máte neustály prehľad o svojej rýchlosti, prejazdených kilometroch, stave batérie a vybranom režime jazdy.
Produkt je vo farbe Čierna/Zelená/Sivá/Modrá/Béžová.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 741049619753 |
| Batéria: | Samsung 36V 10,5Ah |
| Brzdy: | SHIMANO HYDRAULIC DISC BRAKE MT200 160/160 |
| Doba nabíjania: | 4 - 5 h |
| Dojazd: | 70 km |
| Farba: | Béžová/Modrá/Čierna/Zelená/Sivá, Modrá |
| Hmotnosť: | 21,3 kg |
| Kapacita batérie: | 10,5 Ah |
| Kolesá: | 20” aluminium rims |
| Materiál: | Hliník |
| Maximálna rýchlosť: | 25 km/h |
| Motor: | 40Nm 36V 250W Brushless, rear-wheel |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Parent: | p-12672 |
| Plášte: | Schwalbe |
| Poloha motora: | Rear wheel |
| Radenie: | Shimano 7 gears |
| Reťaz: | KMC |
| Rozmer poskladaného bicykla: | 85 x 73 x 46 cm |
| Rám: | AL 6061 |
| Umiestnenie batérie: | Seat post Integrated |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 20" |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |

.png?69936fa3)

