EOVOLT Skladací elektrobicykel Morning 16" 2025 Čierna, Čierna/Zelená/Sivá/Modrá/Béžová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Elektrický skladací bicykel Morning 16" s dojazdom 50 km ponúka ľahký rám, iba 16,5kg, 16-palcové kolesá a kompaktný dizajn ideálny pre mestskú jazdu a výlety do prírody. Rýchlo a prakticky sa dá zložiť, umožňuje pohodlné cestovanie a uskladnenie. Model Morning 16" poskytuje svižnú a pohodlnú jazdu vďaka silnému 250 W bezuhlíkovému motoru a menším kolesám.Mäkké sedadlo, LCD displej a USB port zabezpečujú komfort. Batéria LG 6,4Ah je vyberateľná a chránená proti krádeži. Bicykel disponuje 4 rýchlosťami. Morning 16" umožňuje kombináciu s inými dopravnými prostriedkami a zaručuje bezpečnosť vďaka odolným pneumatikám, reflexným pásikom, integrovanému svetlu a hydraulickým kotúčovým brzdám so 160 mm kotúčom.
Produkt je vo farbe Čierna/Zelená/Sivá/Modrá/Béžová.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Asistencia: | 5 levels |
| Batéria: | Lithium, LG 18650, 36V, 6,4Ah |
| Brzdy: | NUTT hydraulic |
| Doba nabíjania: | 3 - 4 h |
| Dojazd: | 50 km |
| Farba: | Čierna/Béžová/Zelená/Sivá/Modrá |
| Farba bicykla: | Čierna |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Hmotnosť batérie: | 1,3 kg |
| Kapacita batérie: | 230Wh |
| Kolesá: | 16" |
| Materiál: | Hliník |
| Maximálna rýchlosť: | 25 km/h |
| Motor: | 36V 250W/40Nm |
| Nosnosť: | 105 kg |
| Parent: | p-5965 |
| Plášte: | CST 16 x 2.125 |
| Poloha motora: | Rear wheel |
| Radenie: | 4 speed |
| Reťaz: | KMC |
| Rozmer bicykla: | 97 x 130 cm |
| Rozmer poskladaného bicykla: | 58 x 75 x 42 cm |
| Rám: | AL 6061 |
| Umiestnenie batérie: | Seat post Integrated |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 16" |
| Vidlica: | AL 6061 |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |

.png?69936fa3)

