EOVOLT Skladací elektrobicykel Morning 16" V3 2025 Modrá, Čierna/Zelená/Sivá/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Eovolt Morning 16" V3 je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a skladateľný elektrický bicykel na mestské dojazdy.Jeho výkonný elektrický pohon a kompaktný dizajn ho robia výbornou voľbou pre každodenné použitie. Získajte s týmto bicyklom slobodu a rýchlosť na cestách a vychutnajte si prieskum mesta bez stresu.Tento elektrický bicykel je nielen výkonný, ale aj štýlový. Jeho moderný dizajn a kvalitné komponenty ho robia vhodným pre každodenné mestské jazdy. Zložíte ho len za 10 sekúnd! Jednoduché a praktické na cestovanie vlakom, MHD alebo autom. Jeho hmotnosť vrátane batérie je len 16,5 kg. Vďaka kombinácii 35Nm motora na zadnom kolese (ekvivalent 75Nm stredového motora) a 4 prevodovým stupňom je Eovolt Morning 16" V3 dynamický a pohotový.Systém osvetlenia pripojený k palubnému počítaču vám poskytuje optimálne ovládanie osvetlenia z kokpitu vášho bicykla. Vďaka hydraulickým kotúčovým brzdám je brzdenie progresívne, no zároveň výkonné, bez ohľadu na poveternostné podmienky. Pneumatiky SCHWALBE® Pick-up s reflexnými pruhmi, navrhnuté tak, aby zaistili vašu bezpečnosť. Produkt je vo farbe Čierna/Zelená/Sivá/Modrá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 741049619623 |
| Asistencia: | 5 levels |
| Batéria: | LG 36V 6.4Ah |
| Brzdy: | SHIMANO HYDRAULIC DISC BRAKE MT200 160/160 |
| Doba nabíjania: | 3 - 4 h |
| Dojazd: | 50 km |
| Farba: | Zelená/Čierna/Sivá/Modrá, Modrá |
| Hmotnosť: | 16,5 kg |
| Kapacita batérie: | 6,4 Ah |
| Kolesá: | 16" |
| Materiál: | Hliník |
| Maximálna rýchlosť: | 25 km/h |
| Motor: | 40Nm 36V 250W Brushless, rear-wheel |
| Nosnosť: | 105 kg |
| Parent: | p-13688 |
| Plášte: | Schwalbe |
| Poloha motora: | Rear wheel |
| Radenie: | 4 speed |
| Reťaz: | KMC |
| Rozmer poskladaného bicykla: | 58 x 71 x 40 cm |
| Rám: | AL 6061 |
| Umiestnenie batérie: | Seat post Integrated |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 16" |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |

.png?69936fa3)

