EOVOLT Skladací elektrobicykel Morning V3 16" Vintage edition 2025 Čierna, Čierna/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Skladací elektrobicykel Eovolt Morning V3 vo Vintage edícii vás zaujme svojím retro vzhľadom a maximálnou kompaktnosťou v zloženom stave. Ide o skvelého spoločníka aj v prípade kombinovanej dopravy s autobusom, vlakom či električkou. Skladačka je ako šitá aj na dovolenky pri mori prípadne výlety karavanom pretože v zloženom stave zaberie naozaj málo miesta.Okrem atraktívneho vzhľadu ponúka aj jednoduchosť v ovládaní, skladaní ale aj nabíjaní. Jeho batéria je v sedlovke a môžete ju nabíjať aj mimo bicykla.
Firma Eovolt prináša aj v roku 2024 inovácie ako napríklad nový snímač krútiaceho momentu vďaka ktorému budú režimy asistencie viac intuitívne a potrebný výkon Vám dodajú vtedy keď to budete najviac potrebovať a tým zvýšia celkový dojazd na jedno nabitie až 60 km.
Vychutnajte si slobodu pohybu s touto inovatívnou a ekologickou formou dopravy. Produkt je vo farbe Čierna/Modrá.
| Kategória: | Mestské |
|---|---|
| EAN: | 741049619630 |
| Asistencia: | 5 levels |
| Batéria: | LG 36V 6.4Ah |
| Brzdy: | SHIMANO HYDRAULIC DISC BRAKE MT200 160/160 |
| Doba nabíjania: | 3 - 4 h |
| Dojazd: | 60 km |
| Farba: | Čierna/Modrá, Čierna |
| Hmotnosť: | 16,5 kg |
| Kapacita batérie: | 6,4 Ah |
| Kolesá: | 16" |
| Materiál: | Hliník |
| Maximálna rýchlosť: | 25 km/h |
| Motor: | 40Nm 36V 250W Brushless, rear-wheel |
| Nosnosť: | 83 kg |
| Parent: | p-13681 |
| Plášte: | Schwalbe |
| Poloha motora: | Rear wheel |
| Radenie: | 4 speed |
| Reťaz: | KMC |
| Rozmer poskladaného bicykla: | 58 x 71 x 40 cm |
| Rám: | AL 6061 |
| Umiestnenie batérie: | Seat post Integrated |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 16" |
| Výrobca / Distribútor: | UTO ex EOVOLT, 6 Rue Georges Besse, 69740 Genas – FRANCE, hello@utobikes.com, https://utobikes.com/en-int, Ph. +33 4 65 84 46 98 |
| Položka bola vypredaná… | |

.png?69936fa3)

