
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
- Alternatívny rozmer:57-559
- Drôtená pätka
- 30 TPI
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 8581500021105 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 26" |
| Veľkosť kolies: | 12" |
| Šírka plášťa: | 2.1" - 2.2" |

.png?69936fa3)

