
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 8581509539861 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 27.5" |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Šírka plášťa: | 1.75" - 2.00" |

.png?69936fa3)

