
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Endurance Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, flat mount, internal routingvidlica: KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, post mount disc brakekľuky: SHIMANO RS510 (50x34T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L)menič: SHIMANO 105 R7000 (direct mount)prešmykač: SHIMANO 105 R7000 (na návarku)radenie: SHIMANO 105 ST-R7000 Dual Controlpočet prevodov: 22kazetový pastorok: SHIMANO CS-R7000-11 (11-32T)reťaz: KMC X11 ELbrzdy: TEKTRO Spyre Mechanical Discbrzdové páky: SHIMANO 105 ST-R7000 Dual Controlbrzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: NOVATEC Disc (28 dier)ráfiky: KELLYS Spark Disc 622x15 (28 dier / nitované)výplet: stainless steel blackplášte: SCHWALBE Lugano 25-622 (700x25C) K-Guard, Silicahlavové zloženie: FSA 1.5" semi-integratedstred.zloženie: SHIMANO BB-RS500predstavec: KLS Active Road - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 70 mm (S), 90 mm (M), 110 mm (L)riadidlá: KLS Expert Road - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L)rukoväte: KLS bar tapesedlovka: KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - L)sedlo: WTB Voltveľkosť rámu: S / M / Lhmotnosť: 10.36 kg (M)
| Kategória: | Cestné |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Endurance Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, flat mount, internal routing |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, post mount disc brake |
| kľuky: | SHIMANO RS510 (50x34T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO 105 R7000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO 105 R7000 (na návarku) |
| radenie: | SHIMANO 105 ST-R7000 Dual Control |
| počet prevodov: | 22 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-R7000-11 (11-32T) |
| reťaz: | KMC X11 EL |
| brzdy: | TEKTRO Spyre Mechanical Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO 105 ST-R7000 Dual Control |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | NOVATEC Disc (28 dier) |
| ráfiky: | KELLYS Spark Disc 622x15 (28 dier / nitované) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Lugano 25-622 (700x25C) K-Guard, Silica |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5" semi-integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-RS500 |
| predstavec: | KLS Active Road - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 70 mm (S), 90 mm (M), 110 mm (L) |
| riadidlá: | KLS Expert Road - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukoväte: | KLS bar tape |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - L) |
| sedlo: | WTB Volt |
| veľkosť rámu: | S / M / L |
| hmotnosť: | 10.36 kg (M) |

.png?69936fa3)

