
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axlevidlica: KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axlekľuky: microSHIFT Sword (40T), thru axle - dĺžka 170 (S) 172.5 mm (M), 175 mm (L)menič: microSHIFT Sword Black G7900Mradenie: microSHIFT Sword Black G7900počet prevodov: 9kazetový pastorok: microSHIFT Advent HO93-9 (11-46T)reťaz: KMC X9brzdy: TEKTRO Mechanical Discbrzdové páky: microSHIFT Sword Black G7900brzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: NOVATEC Disc Center Lock (28 dier)ráfiky: KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 dier)výplet: stainless steel blackplášte: SCHWALBE G-One Comp 50-622 (28"x2.0) K-Guard, Green Compoundhlavové zloženie: TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing systemstred.zloženie: SHIMANO BB-RS500pevná os: predná 12x120 mm / zadná 12x164.5 mmpredstavec: PROMAX (aerodynamic internal cable routing compatible with A-BOX head set) - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L)riadidlá: GravelBar, double butted, internal cable routing - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L)rukoväte: SELLE ITALIA Smart tapesedlovka: KLS Active Road - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mm (S - L)sedlo: SELLE ITALIA X Evoveľkosť rámu: S (475 mm) / M (500 mm) / L (525 mm )hmotnosť: 11.26 kg (M)
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| kľuky: | microSHIFT Sword (40T), thru axle - dĺžka 170 (S) 172.5 mm (M), 175 mm (L) |
| menič: | microSHIFT Sword Black G7900M |
| radenie: | microSHIFT Sword Black G7900 |
| počet prevodov: | 9 |
| kazetový pastorok: | microSHIFT Advent HO93-9 (11-46T) |
| reťaz: | KMC X9 |
| brzdy: | TEKTRO Mechanical Disc |
| brzdové páky: | microSHIFT Sword Black G7900 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | NOVATEC Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE G-One Comp 50-622 (28"x2.0) K-Guard, Green Compound |
| hlavové zloženie: | TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing system |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-RS500 |
| pevná os: | predná 12x120 mm / zadná 12x164.5 mm |
| predstavec: | PROMAX (aerodynamic internal cable routing compatible with A-BOX head set) - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L) |
| riadidlá: | GravelBar, double butted, internal cable routing - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukoväte: | SELLE ITALIA Smart tape |
| sedlovka: | KLS Active Road - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mm (S - L) |
| sedlo: | SELLE ITALIA X Evo |
| veľkosť rámu: | S (475 mm) / M (500 mm) / L (525 mm ) |
| hmotnosť: | 11.26 kg (M) |

.png?69936fa3)

