
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, flat mount disc brake, internal routing / 12 mm thru axlevidlica: KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axlekľuky: SHIMANO GRX RX610-1 (40T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L)menič: SHIMANO GRX RX822 (direct mount)radenie: SHIMANO GRX ST-RX610-R Dual Control / BL-RX610-Lpočet prevodov: 12kazetový pastorok: SHIMANO Deore CS-M6100-12 (10-51T)reťaz: SHIMANO CN-M7100brzdy: SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Discbrzdové páky: SHIMANO GRX ST-RX610-R Dual Control / BL-RX610-Lbrzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: KT Disc Center Lock (28 dier)ráfiky: KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 dier)výplet: stainless steel blackplášte: SCHWALBE G-One Bite Performance alebo SCHWALBE G-One Overland Performance 50-622 (28"x2.0) RaceGuard, ADDIX, foldinghlavové zloženie: TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing systemstred.zloženie: SHIMANO BB-RS500pevná os: predná 12x120 mm / zadná 12x164.5 mmpredstavec: PROMAX - for internal cable routing, compatible with A-BOX head set / diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L)riadidlá: GravelBar - double butted / diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L)rukoväte: KLS bar tapesedlovka: KLS Active Road - diam 30.9mm / dĺžka 400 mmsedlo: WTB Voltveľkosť rámu: S (475 mm) / M (500 mm) / L (525 mm)hmotnosť: 10.74 kg (M)
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, flat mount disc brake, internal routing / 12 mm thru axle |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO GRX RX610-1 (40T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO GRX RX822 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO GRX ST-RX610-R Dual Control / BL-RX610-L |
| počet prevodov: | 12 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO Deore CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | SHIMANO CN-M7100 |
| brzdy: | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO GRX ST-RX610-R Dual Control / BL-RX610-L |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | KT Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE G-One Bite Performance alebo SCHWALBE G-One Overland Performance 50-622 (28"x2.0) RaceGuard, ADDIX, folding |
| hlavové zloženie: | TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing system |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-RS500 |
| pevná os: | predná 12x120 mm / zadná 12x164.5 mm |
| predstavec: | PROMAX - for internal cable routing, compatible with A-BOX head set / diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L) |
| riadidlá: | GravelBar - double butted / diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukoväte: | KLS bar tape |
| sedlovka: | KLS Active Road - diam 30.9mm / dĺžka 400 mm |
| sedlo: | WTB Volt |
| veľkosť rámu: | S (475 mm) / M (500 mm) / L (525 mm) |
| hmotnosť: | 10.74 kg (M) |

.png?69936fa3)

