
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
KELLYS • Mystery 70 • 29" • hardtail MTB
Mystery 70: hardtail MTB 29"
KELLYS Mystery je dámsky trail hardtail s modernou geometriou pre dlhé horské výjazdy. Vzduchová vidlica, hydraulické kotúčové brzdy a Shimano pohon zaistia pohodlie a spoľahlivosť na rôznych povrchoch.
Kolesá 29"
Rám Hliníkový
Vidlica ROCK SHOX Recon GOLD RL Boost, 100 mm, DebonAir /
Brzdy Hydraulické kotúče
Prevody 12
Pre koho je Mystery 70
🚴
Dámsky trail hardtail
Moderná geometria Mystery umožňuje pohodlnú jazdu na trailoch aj na dlhých cyklotúrach.
🏔️
Vzduchová vidlica SR Suntour / Rock Shox
Prémiová vzduchová vidlica pre citlivejšie tlmenie a efektívne stúpanie s lockoutom.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano hydraulické kotúče zastavujú presne a spoľahlivo za každého počasia.
Technická špecifikácia
RámKELLYS Dynamic RRC 29 KLC, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle
VidlicaROCK SHOX Recon GOLD RL (29) Boost, 100 mm, DebonAir / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axle
KľukySHIMANO Deore XT M8120-1 Hollowtech II (34T) - dĺžka 170 mm (M), 175 mm (L)
PrehadzovačSHIMANO Deore XT M8100 (direct mount)
RadenieSHIMANO SLX SL-M7100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV)
Počet prevodov12
KazetaSHIMANO CS-M6100-12 (10-51T)
ReťazKMC X12
BrzdySHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc
Brzdové pákySHIMANO Deore BL-M4100
Brzdové kotúčepredný 180 mm / zadný 160 mm
NábojeSHIMANO MT400-B / MT410-B Disc Center Lock (15x110 mm / 12x148 mm / 32 dier)
RáfikyKLS Cartel Disc 622x21 (32 dier)
PlášteSCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29x2.25) K-Guard alebo MICHELIN Country Race’r 54-622 (29x2.10)
SedlovkaKLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (M), 400 mm (L)
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| M / 29" | 165–175 cm |
| L / 29" | 175–185 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Dynamic RRC 29 KLC, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| vidlica: | ROCK SHOX Recon GOLD RL (29) Boost, 100 mm, DebonAir / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO Deore XT M8120-1 Hollowtech II (34T) - dĺžka 170 mm (M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO Deore XT M8100 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO SLX SL-M7100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV) |
| počet prevodov: | 12 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | KMC X12 |
| brzdy: | SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Deore BL-M4100 |
| brzdové kotúče: | predný 180 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO MT400-B / MT410-B Disc Center Lock (15x110 mm / 12x148 mm / 32 dier) |
| ráfiky: | KLS Cartel Disc 622x21 (32 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29x2.25) K-Guard alebo MICHELIN Country Race’r 54-622 (29x2.10) |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5 integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB52 |
| pevná os: | predná ROCK SHOX Maxle Lite 15x110 mm / zadná NOVATEC 12x170 mm |
| predstavec: | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 70 mm |
| riadidlá: | KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mm |
| rukoväte: | KLS Poison OneLockon |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (M), 400 mm (L) |
| sedlo: | SELLE ROYAL Vivo |
| pedále: | plast |
| veľkosť rámu: | M / L |

.png?69936fa3)

