
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Crossforce Lady Lite - tapered HT, internal routing, integrated kickstand mountvidlica: SR SUNTOUR NEX HLO DS, 63 mm, coil springkľuky: PROWHEEL (48x36x26T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M)menič: SHIMANO Acera M3000 (direct mount)prešmykač: SHIMANO TY710 (31.8 mm)radenie: SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Pluspočet prevodov: 27kazetový pastorok: SHIMANO CS-HG200-9 alebo DTS-9 (11-34T)reťaz: KMC X9brzdy: SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky: SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Plusbrzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky: KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované)výplet: stainless steel blackplášte: INNOVA 44-622 (700x42C)hlavové zloženie: semi-integratedstred.zloženie: cartridge (113 mm)predstavec: nastaviteľný KLS CRX 70 - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 95 mmriadidlá: KLS CRX 70 RiseBar - diam 31.8 mm / rise 25 mm / šírka 640 mmrukoväte: KLS Token 2Densitysedlovka: KLS Active - diam 27.2 mm / dĺžka 350 mmsedlo: SELLE ROYAL Vivopedále: alloyveľkosť rámu: S / M
| Kategória: | Krosové |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Crossforce Lady Lite - tapered HT, internal routing, integrated kickstand mount |
| vidlica: | SR SUNTOUR NEX HLO DS, 63 mm, coil spring |
| kľuky: | PROWHEEL (48x36x26T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M) |
| menič: | SHIMANO Acera M3000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO TY710 (31.8 mm) |
| radenie: | SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Plus |
| počet prevodov: | 27 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG200-9 alebo DTS-9 (11-34T) |
| reťaz: | KMC X9 |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Plus |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | INNOVA 44-622 (700x42C) |
| hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (113 mm) |
| predstavec: | nastaviteľný KLS CRX 70 - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 95 mm |
| riadidlá: | KLS CRX 70 RiseBar - diam 31.8 mm / rise 25 mm / šírka 640 mm |
| rukoväte: | KLS Token 2Density |
| sedlovka: | KLS Active - diam 27.2 mm / dĺžka 350 mm |
| sedlo: | SELLE ROYAL Vivo |
| pedále: | alloy |
| veľkosť rámu: | S / M |

.png?69936fa3)

