
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
KELLYS • SOOT 80 • 700c • gravel bicykel
SOOT 80: gravel bicykel 700c
KELLYS SOOT je gravelový bicykel pre jazdcov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu na asfalte a pripravenosti pre terén. Rám Gravel Concept s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a thru axle osou zaistí stabilitu a presnosť riadenia. Pohon Shimano GRX, špeciálne navrhnutý pre gravel, zaistí plynulé radenie v každom teréne.
Rám Gravel Concept
Vidlica Karbón
Brzdy SHIMANO GRX
Prevody 20
Pre koho je SOOT 80
🛣️
Rám Gravel Concept + karbónová vidlica
Hliníkový rám s karbónovou vidlicou, flat mount brzdami a thru axle osou pre gravel stabilitu.
⚙️
Pohon Shimano GRX
GRX je prvý pohon Shimano špeciálne navrhnutý pre gravel – presný a odolný voči prachu aj bahnu.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano GRX hydraulické kotúče zastavujú spoľahlivo za každého počasia a povrchu.
Technická špecifikácia
RámKELLYS Gravel Concept - Carbon Disc, flat mount, tapered HT, internal routing, 12x142 mm thru axle
VidlicaKELLYS Carbon Disc - 1.5 tapered steerer, flat mount disc brake, 12x100 mm thru axle
KľukySHIMANO GRX RX600-10 (46x30T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L)
PrešmykačSHIMANO GRX RX400 (na návarku)
PrehadzovačSHIMANO GRX RX400 (direct mount)
RadenieSHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control
Počet prevodov20
KazetaSHIMANO CS-HG500-10 (11-34T)
ReťazKMC X10 EL
BrzdySHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc
Brzdové pákySHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control
Brzdové kotúčepredný 160 mm / zadný 160 mm
NábojeNOVATEC Disc (32 dier)
RáfikyKELLYS Grind Disc 622x17 (32 dier / nitované)
PlášteSCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX
SedlovkaKLS Active Road - diam 27.2 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - L)
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Gravel Concept - Carbon Disc, flat mount, tapered HT, internal routing, 12x142 mm thru axle |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc - 1.5 tapered steerer, flat mount disc brake, 12x100 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO GRX RX600-10 (46x30T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO GRX RX400 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO GRX RX400 (na návarku) |
| radenie: | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| počet prevodov: | 20 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG500-10 (11-34T) |
| reťaz: | KMC X10 EL |
| brzdy: | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | NOVATEC Disc (32 dier) |
| ráfiky: | KELLYS Grind Disc 622x17 (32 dier / nitované) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5 semi-integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO Press-Fit BB-RS500-PB |
| pevná os: | predná Mr.control 12x118 mm / zadná NOVATEC 12x172 mm |
| predstavec: | KLS Active Road - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 90 mm (S), 100 mm (M), 110 mm (L) |
| riadidlá: | GravelBar - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukoväte: | KLS bar tape |
| sedlovka: | KLS Active Road - diam 27.2 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - L) |
| sedlo: | KLS SlipStream cr-mo rails |
| veľkosť rámu: | S / M / L |

.png?69936fa3)

