
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, flat mount disc brake, internal routing / 12 mm thru axlevidlica: KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axlekľuky: SHIMANO Claris R2000 (50x34T) - dĺžka 170 mm (S - M), 175 mm (L)menič: SHIMANO Claris R2000 (direct mount)prešmykač: SHIMANO Claris R2000 (na návarku)radenie: SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Controlpočet prevodov: 16kazetový pastorok: SHIMANO CS-HG50-8 (11-32T)reťaz: KMC Z8brzdy: TEKTRO Spyre Mechanical Discbrzdové páky: SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Controlbrzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: NOVATEC Disc Center Lock (28 dier)ráfiky: KLS Grind 25 Disc 622x25 (28 dier)výplet: stainless steel blackplášte: SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIXhlavové zloženie: FSA 1.5 semi-integratedstred.zloženie: SHIMANO BB-RS500pevná os: predná 12x118 mm / zadná 12x162 mmpredstavec: KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 90 mm (S), 100 mm (M), 110 mm (L), 120 mm (XL)riadidlá: GravelBar - double butted, diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L), 460 mm (XL)rukoväte: KLS bar tapesedlovka: KLS Active Road - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - XL)sedlo: WTB Voltveľkosť rámu: S / M / L / XLhmotnosť: 11.03 kg (M)
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, flat mount disc brake, internal routing / 12 mm thru axle |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO Claris R2000 (50x34T) - dĺžka 170 mm (S - M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO Claris R2000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO Claris R2000 (na návarku) |
| radenie: | SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control |
| počet prevodov: | 16 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG50-8 (11-32T) |
| reťaz: | KMC Z8 |
| brzdy: | TEKTRO Spyre Mechanical Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | NOVATEC Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Grind 25 Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5 semi-integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-RS500 |
| pevná os: | predná 12x118 mm / zadná 12x162 mm |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 90 mm (S), 100 mm (M), 110 mm (L), 120 mm (XL) |
| riadidlá: | GravelBar - double butted, diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L), 460 mm (XL) |
| rukoväte: | KLS bar tape |
| sedlovka: | KLS Active Road - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - XL) |
| sedlo: | WTB Volt |
| veľkosť rámu: | S / M / L / XL |
| hmotnosť: | 11.03 kg (M) |

.png?69936fa3)

