
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
KELLYS • SOOT X30 • 700c • gravel bicykel
SOOT X30: gravel bicykel 700c
KELLYS SOOT je gravelový bicykel pre jazdcov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu na asfalte a pripravenosti pre terén. Rám Gravel Concept s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a thru axle osou zaistí stabilitu a presnosť riadenia. Pohon Shimano GRX, špeciálne navrhnutý pre gravel, zaistí plynulé radenie v každom teréne.
Rám Gravel Concept
Vidlica Karbón
Brzdy TEKTRO Mechanical
Prevody 16
Hmotnosť 11.03 kg (M)
Pre koho je SOOT X30
🛣️
Rám Gravel Concept + karbónová vidlica
Hliníkový rám s karbónovou vidlicou, flat mount brzdami a thru axle osou pre gravel stabilitu.
⚙️
Pohon Shimano GRX
GRX je prvý pohon Shimano špeciálne navrhnutý pre gravel – presný a odolný voči prachu aj bahnu.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano GRX hydraulické kotúče zastavujú spoľahlivo za každého počasia a povrchu.
Technická špecifikácia
RámKELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle
VidlicaKELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle
KľukySHIMANO Claris R2000 (50x34T) - dĺžka 170 mm (S - M), 175 mm (L)
PrešmykačSHIMANO Claris R2000 (na návarku)
PrehadzovačSHIMANO Claris R2000 (direct mount)
RadenieSHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control
Počet prevodov16
KazetaSHIMANO CS-HG50-8 (11-32T)
ReťazKMC Z8
BrzdyTEKTRO Mechanical Disc
Brzdové pákySHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control
Brzdové kotúčepredný 160 mm / zadný 160 mm
NábojeNOVATEC Disc Center Lock (28 dier)
RáfikyKLS Grind 25 Disc 622x25 (28 dier)
PlášteSCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX
SedlovkaKLS Active Road - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - L)
Hmotnosť11.03 kg (M)
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S (490 mm) | 155–170 cm |
| M (515 mm) | 165–180 cm |
| L (540 mm) | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO Claris R2000 (50x34T) - dĺžka 170 mm (S - M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO Claris R2000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO Claris R2000 (na návarku) |
| radenie: | SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control |
| počet prevodov: | 16 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG50-8 (11-32T) |
| reťaz: | KMC Z8 |
| brzdy: | TEKTRO Mechanical Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | NOVATEC Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Grind 25 Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5" semi-integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-RS500 |
| pevná os: | predná 12x118 mm / zadná 12x162 mm |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / dĺžka 90 mm (S), 100 mm (M), 110 mm (L) |
| riadidlá: | GravelBar, double butted - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukoväte: | SELLE ITALIA Smart bar tape |
| sedlovka: | KLS Active Road - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M - L) |
| sedlo: | SELLE ITALIA X Evo |
| veľkosť rámu: | S (490 mm) / M (515 mm) / L (540 mm) |
| hmotnosť: | 11.03 kg (M) |

.png?69936fa3)

