
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Gravel Concept Carbon Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axlevidlica: KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axlekľuky: SHIMANO GRX RX600-10 (46x30T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L)menič: SHIMANO GRX RX400 (direct mount)prešmykač: SHIMANO GRX RX400 (na návarku)radenie: SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Controlpočet prevodov: 20kazetový pastorok: SHIMANO CS-HG500-10 (11-34T)reťaz: KMC X10 ELbrzdy: SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Discbrzdové páky: SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Controlbrzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: NOVATEC Disc Center Lock (28 dier)ráfiky: KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 dier)výplet: stainless steel blackplášte: SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIXhlavové zloženie: TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing systemstred.zloženie: SHIMANO Press-Fit BB-RS500-PBpevná os: predná 12x120 mm / zadná 12x172 mmpredstavec: PROMAX, aerodynamic internal cable routing (compatible with A-BOX head set) - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L)riadidlá: GravelBar, double butted, internal cable routing - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L)rukoväte: KLS bar tapesedlovka: KLS Active Road - diam 27.2 mm / dĺžka 400 mm (S - L)sedlo: WTB Voltveľkosť rámu: S (470 mm) / M (490 mm) / L (510 mm)hmotnosť: 10.52 kg (M)
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Gravel Concept Carbon Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| vidlica: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO GRX RX600-10 (46x30T) - dĺžka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| menič: | SHIMANO GRX RX400 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO GRX RX400 (na návarku) |
| radenie: | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| počet prevodov: | 20 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG500-10 (11-34T) |
| reťaz: | KMC X10 EL |
| brzdy: | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | NOVATEC Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| hlavové zloženie: | TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing system |
| stred.zloženie: | SHIMANO Press-Fit BB-RS500-PB |
| pevná os: | predná 12x120 mm / zadná 12x172 mm |
| predstavec: | PROMAX, aerodynamic internal cable routing (compatible with A-BOX head set) - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L) |
| riadidlá: | GravelBar, double butted, internal cable routing - diam 31.8 mm / šírka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukoväte: | KLS bar tape |
| sedlovka: | KLS Active Road - diam 27.2 mm / dĺžka 400 mm (S - L) |
| sedlo: | WTB Volt |
| veľkosť rámu: | S (470 mm) / M (490 mm) / L (510 mm) |
| hmotnosť: | 10.52 kg (M) |

.png?69936fa3)

