
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Alutec RRC 27.5" - Race Ready Conceptvidlica: SR SUNTOUR XCM32 NLO DS (27.5"), 100 mm, coil / Speed Lockoutkľuky: SHIMANO TY501 (42x34x24T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M)menič: SHIMANO Altus M310 (direct mount)prešmykač: SHIMANO TY600 (34.9 mm)radenie: SHIMANO SL-M315 Rapidfire Pluspočet prevodov: 24kazetový pastorok: SHIMANO CS-HG200-8 (12-32T)reťaz: KMC Z8brzdy: SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky: SHIMANO BL-MT200brzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky: KLS Draft Disc 584x21 (32 dier)výplet: steelplášte: IMPAC Ridgepac alebo WTB Nano 54-584 (27.5"x2.10)hlavové zloženie: semi-integratedstred.zloženie: cartridge (122 mm)predstavec: KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / dĺžka 75 mmriadidlá: KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 660 mm (S), 680 mm (M)rukoväte: KLS Advancersedlovka: KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M)sedlo: KLS Sentinel 2pedále: alloyveľkosť rámu: S / M
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Alutec RRC 27.5" - Race Ready Concept |
| vidlica: | SR SUNTOUR XCM32 NLO DS (27.5"), 100 mm, coil / Speed Lockout |
| kľuky: | SHIMANO TY501 (42x34x24T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M) |
| menič: | SHIMANO Altus M310 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO TY600 (34.9 mm) |
| radenie: | SHIMANO SL-M315 Rapidfire Plus |
| počet prevodov: | 24 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG200-8 (12-32T) |
| reťaz: | KMC Z8 |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 584x21 (32 dier) |
| výplet: | steel |
| plášte: | IMPAC Ridgepac alebo WTB Nano 54-584 (27.5"x2.10) |
| hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (122 mm) |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / dĺžka 75 mm |
| riadidlá: | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 660 mm (S), 680 mm (M) |
| rukoväte: | KLS Advancer |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M) |
| sedlo: | KLS Sentinel 2 |
| pedále: | alloy |
| veľkosť rámu: | S / M |

.png?69936fa3)

