
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
rám: KELLYS Alutec RRC 27.5 - Race Ready Conceptvidlica: SR SUNTOUR XCM HLO (27.5), 100 mm, coil / Speed Lockoutkľuky: SHIMANO Alivio MT101-2 (36x22T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M)menič: SHIMANO Altus M2000 (direct mount) alebo microSHIFT Marvo M46prešmykač: SHIMANO Altus M2020 (34.9 mm)radenie: SHIMANO Altus SL-M2010-9 Rapidfire Pluspočet prevodov: 18kazetový pastorok: SHIMANO CS-HG200-9 alebo DTS-9 (11-34T)reťaz: KMC X9brzdy: SHIMANO MT200 Hydraulic Disc alebo KLS 1600 Hydraulic Discbrzdové páky: SHIMANO BL-MT200 alebo KLS 1600brzdové kotúče: predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje: alloy / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky: KLS Draft Disc 584x21 (32 dier)výplet: steelplášte: IMPAC Ridgepac 54-584 (27.5x2.10)hlavové zloženie: semi-integratedstred.zloženie: cartridge (122 mm)predstavec: KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / dĺžka 75 mmriadidlá: KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 660 mm (S), 680 mm (M)rukoväte: KLS Advancer 2Densitysedlovka: KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 300 mmsedlo: KLS Sentinel 2pedále: alloyveľkosť rámu: S / M
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| rám: | KELLYS Alutec RRC 27.5 - Race Ready Concept |
| vidlica: | SR SUNTOUR XCM HLO (27.5), 100 mm, coil / Speed Lockout |
| kľuky: | SHIMANO Alivio MT101-2 (36x22T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M) |
| menič: | SHIMANO Altus M2000 (direct mount) alebo microSHIFT Marvo M46 |
| prešmykač: | SHIMANO Altus M2020 (34.9 mm) |
| radenie: | SHIMANO Altus SL-M2010-9 Rapidfire Plus |
| počet prevodov: | 18 |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-HG200-9 alebo DTS-9 (11-34T) |
| reťaz: | KMC X9 |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc alebo KLS 1600 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 alebo KLS 1600 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | alloy / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 584x21 (32 dier) |
| výplet: | steel |
| plášte: | IMPAC Ridgepac 54-584 (27.5x2.10) |
| hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (122 mm) |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / dĺžka 75 mm |
| riadidlá: | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 660 mm (S), 680 mm (M) |
| rukoväte: | KLS Advancer 2Density |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 300 mm |
| sedlo: | KLS Sentinel 2 |
| pedále: | alloy |
| veľkosť rámu: | S / M |

.png?69936fa3)

