
Frame: Series 2 6061 Aluminum, 27.5" or 29" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 141mm Forged Dropouts, IS Chainstay Disc Mount, Internal Housing &
Front Suspension: SR Suntour XCM HLO, 120mm Travel, Hydraulic Lockout, 46mm Offset
Rim: Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific
Hub Rear: Forged Alloy, Disc, 32H
Hub Front: Forged Alloy, Disc, 32H
Spokes: 14g Black Stainless Steel
Tires: MTB, 27.5/29x2.25"
Derailleur Rear: microSHIFT Advent 9, Clutch
Derailleur Front: 0
Shift Lever: microSHIFT Advent 9 Trail
Crankset: Alloy Crank, Steel Narrow-Wide Chainring, 32T
Bottom Bracket: Sealed Cartridge Bearings, Square Taper
Chain: KMC X9
Cassette: SunRace 9-Speed, 11-46T
Brakes Front: Tektro M280 Hydraulic Disc, 180mm Rotor
Brakes Rear: Tektro M280 Hydraulic Disc, 160mm Rotor
Brake Levers: Tektro M280
Handlebar: Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width
Stem: Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm
Grips: Marin MTB, Closed End
Headset: FSA No.10-P
Seatpost: Marin Alloy, 30.9
Saddle: Marin MTB
Pedals: Nylon Platform
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 843346126429 |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | sivá, červená |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x9 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Veľkosť: | M, L, XL |
| Zdvih: | 110 - 130 mm |

.png?69936fa3)

