
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
ŠPECIFIKÁCIA
RÁM: Series 1 Lightweight Aluminum, Low Standover, 16” Wheels, Single Speed, Rim Brake
VIDLICA: Series 1 Aluminum , Rim brake
RÁFKY: Aluminum, CNC Brake Surface
ZADNÝ NÁBOJ: Forged Aluminum Alloy, 16H
PREDNÝ NÁBOJ: Forged Aluminum Alloy, 16H
ŠPICE: 14g Stainless Steel
PLÁŠTE / DUŠE: Marin X Vee Tire Co. Speedster, 16x2.0”
KĽUKY S PREVODNÍKMI: Forged Alloy, 26T, 90mm Length
STREDOVÉ ZLOŽENIE: Sealed Cartridge Bearings, Square Taper
REŤAZ: KMC 1-Speed
KAZETA: Single Speed Freewheel, 20T
BRZDY PREDNÉ: Linear Pull, Alloy
BRZDY ZADNÉ: Linear Pull, Alloy
BRZDOVÉ PÁKY: Kid's Specific Short Reach Alloy Lever
RIADÍTKA: Riser, 40mm Rise, 580mm Width, 19mm OD Grip Section
PREDSTAVEC: Marin Alloy, 40mm
MADLÁ: Single Density, Thin Diameter Grip
HLAVOVÉ ZLOŽENIE: Threadless
SEDLOVKA: Aluminum, 25.4mm, Integrated Saddle/Post
SEDLO: Marin 16" Integrated Saddle/Post
PEDÁLE: Kids Specific Nylon Pedal
EXTRA: Full Chaincase
Hmotnosť bicykla: 6,8 kg
RÁM: Series 1 Lightweight Aluminum, Low Standover, 16” Wheels, Single Speed, Rim Brake
VIDLICA: Series 1 Aluminum , Rim brake
RÁFKY: Aluminum, CNC Brake Surface
ZADNÝ NÁBOJ: Forged Aluminum Alloy, 16H
PREDNÝ NÁBOJ: Forged Aluminum Alloy, 16H
ŠPICE: 14g Stainless Steel
PLÁŠTE / DUŠE: Marin X Vee Tire Co. Speedster, 16x2.0”
KĽUKY S PREVODNÍKMI: Forged Alloy, 26T, 90mm Length
STREDOVÉ ZLOŽENIE: Sealed Cartridge Bearings, Square Taper
REŤAZ: KMC 1-Speed
KAZETA: Single Speed Freewheel, 20T
BRZDY PREDNÉ: Linear Pull, Alloy
BRZDY ZADNÉ: Linear Pull, Alloy
BRZDOVÉ PÁKY: Kid's Specific Short Reach Alloy Lever
RIADÍTKA: Riser, 40mm Rise, 580mm Width, 19mm OD Grip Section
PREDSTAVEC: Marin Alloy, 40mm
MADLÁ: Single Density, Thin Diameter Grip
HLAVOVÉ ZLOŽENIE: Threadless
SEDLOVKA: Aluminum, 25.4mm, Integrated Saddle/Post
SEDLO: Marin 16" Integrated Saddle/Post
PEDÁLE: Kids Specific Nylon Pedal
EXTRA: Full Chaincase
Hmotnosť bicykla: 6,8 kg
| Kategória: | 16" |
|---|---|
| EAN: | 0843346127365 |
| Brzdy: | Iné |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x1 |
| Priemer kolies: | 16" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť kolies: | 16" |
| Veľkosť: | 16" a menej |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

