
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Frame Aluminum, 16" Kids
Fork Steel Straight Blade, 1 1/8" Threadless Steerer Tube
Rims Marin Aluminum w/Machined Sidewalls
Hubs Front: Steel 16H
Rear: Steel 16H Single Speed
Spokes Black Stainless Steel 14G Spokes, Brass Nipples
Tires Marin/Vee Tire Speedster, 16"x2.0"
Bottom Bracket Sealed Cartridge Bearing, Square Taper
Crankset Alloy 3-Piece, 102mm; 32t chainring
Cassette/Freewheel 18T, Freewheel
Chain KMC C-410 Single Speed
Brakes Tektro Linear Pull
Brake Levers Tektro Kids Specific Short Reach Alloy
Handlebars BMX Riser, Steel
Tape/Grips Kids Specific
Stem Aluminum BMX Style
Headset FSA No. 8B, Threadless, 1 1/8"
Seatpost 25.4mm Steel, Integrated w/Saddle
Saddle Marin Kids w/Integrated Seat Post
Pedals Kids Specific Nylon
Accessories & Extras Training Wheels, Full Covearge Polycarbonate Chainguard
Fork Steel Straight Blade, 1 1/8" Threadless Steerer Tube
Rims Marin Aluminum w/Machined Sidewalls
Hubs Front: Steel 16H
Rear: Steel 16H Single Speed
Spokes Black Stainless Steel 14G Spokes, Brass Nipples
Tires Marin/Vee Tire Speedster, 16"x2.0"
Bottom Bracket Sealed Cartridge Bearing, Square Taper
Crankset Alloy 3-Piece, 102mm; 32t chainring
Cassette/Freewheel 18T, Freewheel
Chain KMC C-410 Single Speed
Brakes Tektro Linear Pull
Brake Levers Tektro Kids Specific Short Reach Alloy
Handlebars BMX Riser, Steel
Tape/Grips Kids Specific
Stem Aluminum BMX Style
Headset FSA No. 8B, Threadless, 1 1/8"
Seatpost 25.4mm Steel, Integrated w/Saddle
Saddle Marin Kids w/Integrated Seat Post
Pedals Kids Specific Nylon
Accessories & Extras Training Wheels, Full Covearge Polycarbonate Chainguard
| Kategória: | 16" |
|---|---|
| EAN: | 0843346138286 |
| Brzdy: | Iné |
| Farba: | čierna, žltá |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x1 |
| Priemer kolies: | 16" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť kolies: | 16" |
| Veľkosť: | 16" a menej |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

