
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • DSX • gravel bicykel
DSX: gravel bicykel
MARIN DSX je gravel bicykel s aerodynamickejšou geometriou pre rýchlejšiu jazdu na asfalte aj teréne. Hliníkový rám Series 3 DSX s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a pohonom Shimano GRX zaistí výkon aj na náročnejších gravel trasách.
Značka MARIN
Rám Hliník 6061
Plášte WTB Riddler, 700Cx45mm
Pre koho je DSX
🏁
Rám Series 3 DSX
Gravel rám 6061 DSX s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a 12mm thru axle osou.
⚙️
Pohon Shimano GRX
Shimano GRX pohon špeciálne navrhnutý pre gravel – presný a spoľahlivý.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano GRX hydraulické kotúče pre presné brzdenie za každého počasia.
Technická špecifikácia
RámSeries 2 DSX, 6061 Aluminum, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, IS Disc Mount
VidlicaMarin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
RáfikyMarin Aluminum Double Wall, Disc Specific
Zadný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Predný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteWTB Riddler, 700Cx45mm
PrehadzovačTektro Gemini, SL-M5100, 11-speed
RadenieTektro Gemini, SL-M5100, 11-speed
KľukyForged Alloy 1x11, Hollow Spindle, Steel Narrow Wide 42T Chainring
Stredové zloženieSealed Cartridge Bearings, Square Taper
ReťazKMC X9
KazetaTektro Gemini,, CS-M5100, 11-Speed, 11-50T
Brzdy prednéTektro HD-R285 Flat Mount Hydraulic , 160mm Rotor
Brzdy zadnéTektro HD-R285 Flat Mount Hydraulic , 160mm Rotor
Brzdové pákyTektro Hydraulic
RiadítkaMarin MiniRiser
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
MadláMarin MTB
Hlavové zloženieFSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
SedlovkaMarin Alloy
SedloMarin DSX
PedáleCommute Platform
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 843346134714 |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | sivá, zelená |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x11 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť: | S, M, L, XL |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

