
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • DSX • gravel bicykel
DSX: gravel bicykel
MARIN DSX je gravel bicykel s aerodynamickejšou geometriou pre rýchlejšiu jazdu na asfalte aj teréne. Hliníkový rám Series 3 DSX s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a pohonom Shimano GRX zaistí výkon aj na náročnejších gravel trasách.
Značka MARIN
Rám Hliník 6061
Plášte Vee Tire Co. Rocketman, 700Cx44mm
Pre koho je DSX
🏁
Rám Series 3 DSX
Gravel rám 6061 DSX s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a 12mm thru axle osou.
⚙️
Pohon Shimano GRX
Shimano GRX pohon špeciálne navrhnutý pre gravel – presný a spoľahlivý.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano GRX hydraulické kotúče pre presné brzdenie za každého počasia.
Technická špecifikácia
RámSeries 3 DSX, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle
VidlicaMarin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
RáfikyMarin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific, Tubeless Compatible
Zadný nábojShimano Forged Aluminum, 142x12mm, XDR, Disc Specific, 32H
Predný nábojForged Aluminum, 100x12mm, Disc Specific, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteVee Tire Co. Rocketman, 700Cx44mm
PrehadzovačSRAM Apex 1, 12-Speed
RadenieSRAM NX 12-Speed
KľukySRAM Apex 1, 40z.
Stredové zloženieSRAM DUB BSA
ReťazSRAM NX Eagle
KazetaSRAM CS-XG-1275, 10-52T
BrzdySRAM DB-S300 Flat Mount Hydraulic , 160mm Rotor
Brzdové pákySRAM Hydraulic
RiadítkaMarin MiniRiser
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
MadláMarin MTB
Hlavové zloženieFSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
SedlovkaMarin Alloy
SedloMarin DSX
PedáleMarin OSO OE Flat
ĎalšieBolt-On Thru-Axles F and R
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 0843346124951 |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | modrá |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x12 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Sram Apex, Sram NX |
| Veľkosť: | M |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

