
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • DSX FS • gravel bicykel
DSX FS: gravel bicykel
MARIN DSX FS je jedinečný gravel bicykel s odpruženou vidlicou SR Suntour GVX (60mm) pre maximálny komfort na nespevnených cestách. Hliníkový rám Series 3 DSX s flat mount kotúčmi a pohonom Shimano GRX zaistí výkon a pohodlie na každom povrchu.
Značka MARIN
Rám Hliník 6061
Plášte Vee Tire Co. Rocket Man, 700Cx44mm
Pre koho je DSX FS
🏁
Rám Series 3 DSX
Gravel rám 6061 DSX s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a 12mm thru axle osou.
⚙️
Pohon Shimano GRX
Shimano GRX pohon špeciálne navrhnutý pre gravel – presný a spoľahlivý.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano GRX hydraulické kotúče pre presné brzdenie za každého počasia.
Technická špecifikácia
RámSeries 3 DSX, Supension Adjusted Geometry, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle
VidlicaSR Suntour GVX LOR, 60mm Travel, Air Spring, Rebound Adjust, Lockout, Integrated Fender Mounts
RáfikyMarin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific, Tubeless Compatible
Zadný nábojShimano Forged Aluminum, 142x12mm, Microspline, Disc, 32H
Predný nábojForged Aluminum, 100x12mm, Disc, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteVee Tire Co. Rocket Man, 700Cx44mm
PrehadzovačShimano SLX, RD7100, 12-Speed
RadenieShimano Deore, SLM6100, 12-Speed
KľukyForged Aluminum, 42T Steel Narrow Wide Chainring
Stredové zloženieSealed Outboard Bearing
ReťazKMC X12
KazetaSunRace, 12-Speed, 11-51T
Brzdy prednéTektro HDR285 Flat Mount Hydraulic, 160mm Roto
Brzdy zadnéTektro HDR285 Flat Mount Hydraulic, 160mm Roto
Brzdové pákyTektro Hydraulic
RiadítkaMarin MiniRiser
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
MadláMarin MTB
Hlavové zloženieFSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
SedlovkaMarin Alloy
SedloMarin DSX
PedáleNylon Platform
ExtraPriebežná os vpredu a vzadu
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | modrá |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x12 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Shimano Deore, Shimano SLX |
| Veľkosť: | S, M, L, XL |
| Zdvih: | 50 - 70 mm |

.png?69936fa3)

