
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • Four Corners • gravel bicykel
Four Corners: gravel bicykel
MARIN Four Corners je bikepacking a gravel bicykel navrhnutý pre dlhé cesty s batožinou. Hliníkový rám zo zliatiny 6061 s mnohými úchytmi pre nosiče, blatníky a gravel príslušenstvo, flat mount kotúčmi a thru axle osou z neho robí ideálneho spoločníka na cesty do neznáma.
Značka MARIN
Rám Oceľ CrMo
Pre koho je Four Corners
🎒
Bikepacking rám s úchytmi
Hliníkový rám so štyrmi úchytmi na fľaše, miestom pre blatníky a nosiče pre dlhé cesty.
🛣️
Karbónová vidlica
Karbónová vidlica s flat mount kotúčmi a 12mm thru axle pre presné riadenie.
💧
Kotúčové brzdy Shimano GRX
Shimano GRX kotúčové brzdy pre spoľahlivé brzdenie na každom teréne.
Technická špecifikácia
Rám: Series 3 Double Butted CrMo, Size-Specific Wheels (XS, S = 650B, M, L, XL = 700C) , Biometric Geometry, Fender and Rack Mounts, Thru-Axle, Flat Mount 160 Disc Mount
Zloženie: FSA No.42/ACB
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brzdy: | Kotúčové mechanické |
| Dĺžka kľuky: | Neurčené |
| Farba: | sivá |
| Materiál: | oceľ |
| Počet prevodov: | 1x12 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť: | M, L, XL |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

