
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • Four Corners • gravel bicykel
Four Corners: gravel bicykel
MARIN Four Corners je bikepacking a gravel bicykel navrhnutý pre dlhé cesty s batožinou. Hliníkový rám zo zliatiny 6061 s mnohými úchytmi pre nosiče, blatníky a gravel príslušenstvo, flat mount kotúčmi a thru axle osou z neho robí ideálneho spoločníka na cesty do neznáma.
Značka MARIN
Rám Oceľ CrMo
Plášte Vee Tire Co., GPVee, 700/650x40
Pre koho je Four Corners
🎒
Bikepacking rám s úchytmi
Hliníkový rám so štyrmi úchytmi na fľaše, miestom pre blatníky a nosiče pre dlhé cesty.
🛣️
Karbónová vidlica
Karbónová vidlica s flat mount kotúčmi a 12mm thru axle pre presné riadenie.
💧
Kotúčové brzdy Shimano GRX
Shimano GRX kotúčové brzdy pre spoľahlivé brzdenie na každom teréne.
Technická špecifikácia
RámSeries 1 CrMo, Size-Specific Wheels (XS, S = 650B, M, L, XL = 700C) , Biometric Geometry, Fender and Rack Mounts, Disc Mount
VidlicaSeries 1 CrMo, Fender, Rack, and Bottle Cage Eyelets, IS Disc Mount
RáfikyMarin Aluminum, Double Wall, Disc Specific
Zadný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Predný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteVee Tire Co., GPVee, 700/650x40
PrehadzovačShimano Sora 9-Speed
PrešmykačShimano Sora
RadenieShimano Sora 3x9-Speed
KľukyShimano Sora Hollowtech II, 50/39/30T
Stredové zloženieShimano
ReťazKMC X9
KazetaShimano HG200 9-Speed, 11-34T
Brzdy prednéTektro Spyre-C Road Mechanical Disc, 160mm Rotor
Brzdy zadnéTektro Spyre-C Road Mechanical Disc, 160mm Rotor
Brzdové pákyShimano w/ Integrated Shifters
RiadítkaMarin Butted Alloy, Compact 16º Flared Drop
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
MadláMarin Comfort Bar Tape, Shock Absorbing Gel Pads
Hlavové zloženieFSA No.8D, Sealed Cartridge Bearings
SedlovkaMarin Alloy, 27.2mm
SedloMarin MTB
PedáleTrekking Platform
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 843346123503 |
| Brzdy: | Kotúčové mechanické |
| Farba: | modrá |
| Materiál: | oceľ |
| Počet prevodov: | 3x9 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Shimano Sora |
| Veľkosť: | XS, S |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

