
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • Gestalt XR • gravel bicykel
Gestalt XR: gravel bicykel
MARIN Gestalt XR je výkonná verzia s pohon Shimano GRX a kazetou s širším rozsahom pre ťažší terén. Hliníkový rám Series 3 Beyond Road s karbónovou vidlicou a Tubeless Ready kolesami zaistí spoľahlivosť a komfort.
Značka MARIN
Rám Hliník 6061
Plášte Vee Tire Co., Rocket Man, 700x44, Tubele
Pre koho je Gestalt XR
🏁
Rám Series 3 Beyond Road
Hliníkový rám 6061 s karbónovou vidlicou, flat mount kotúčmi a 12mm thru axle osou.
⚙️
Pohon Shimano GRX
GRX je pohon Shimano špeciálne navrhnutý pre gravel jazdu – presný a spoľahlivý.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Shimano hydraulické kotúče pre presné brzdenie za každého počasia.
Technická špecifikácia
Rám: Series 3 Beyond Road, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle
VidlicaMarin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
RáfikyMarin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, 18mm Tall, Disc Specific, Tubeless Compatible
Zadný nábojForged Aluminum Alloy, 142x12mm, Disc, 32H
Predný nábojForged Aluminum Alloy, 100x12mm, Disc, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteVee Tire Co., Rocket Man, 700x44, Tubeless Compatible
PrehadzovačShimano GRX RDX812, Shadow w/ Clutch
RadenieShimano GRX GX8010, 1x11-Speed, Integrated Dropper Lever
KľukyFSA Gossamer Pro, Megatooth 42T Chainring, BB386EVO Alloy Spindle
Stredové zloženieFSA MegaExo Threaded
ReťazKMC X11
KazetaShimano CS-M5100 11-Speed, 11-42T
Predné brzdyShimano GRX Hydraulic Disc, 160mm Rotor
Zadné brzdyShimano GRX Hydraulic Disc, 160mm Rotor
Brzdové pákyShimano GRX Hydraulic w/ Shifter and Integrated Dropper Lever
RiadítkaMarin Butted Alloy, Compact 16º Flared Drop
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
OmotávkaMarin Shock Absorbing Perforated Tape
Hlavové zloženieFSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
SedlovkaTranzX YSP38J, Size 49-54 70mm, Size 56-60 110mm Travel, 27.2mm
SedloMarin Beyond Road Concept Elite
ExtraPriebežná os predná a zadná
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 843346119124 |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | biela, sivá |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x11 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Shimano GRX |
| Veľkosť: | M, L, XL |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

