
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • Headlands • gravel bicykel
Headlands: gravel bicykel
MARIN Headlands je karbónový gravel bicykel pre ambicióznych jazdcov. Karbónový rám Beyond Road Platform s 1× pohonom a interným vedením káblov je navrhnutý pre rýchle gravel preteky aj bikepacking. Kompatibilita s 700c×45mm aj 650B×50mm kolesami zaistí flexibilitu pre rôzne terény.
Značka MARIN
Rám Karbón
Plášte Vee Tire Co., G-Sport, 700Cx44, Tubeless
Pre koho je Headlands
🏆
Karbónový rám Beyond Road
Karbónový rám Platform s 1× pohonom a interným vedením káblov pre maximálny výkon.
🔄
700c / 650B kompatibilita
Rám je kompatibilný s 700c×45mm aj 650B×50mm kolesami pre rôzne terény.
💧
Hydraulické kotúčové brzdy
Hydraulické kotúče pre spoľahlivé brzdenie na gravel trasách aj v teréne.
Technická špecifikácia
RámUnidirectional Carbon Beyond Road Platform, 1x Drivetrain Specific, 700c x 45mm/650B x 50mm Compatible, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle, Internal Dropper Post Routing, Internal Housing Routing, Mudguard and Rear Carrier Mounting, Plentiful Gear MountsRouting, Mudguard and Rear Carrier Mounting, Plentiful Gear Mounts
VidlicaMarin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
RáfikyMarin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, 21mm Tall, Disc Specific, Tubeless Compatible
Zadný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Predný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteVee Tire Co., G-Sport, 700Cx44, Tubeless Compatible
PrehadzovačShimano GRX RDX812 Shadow Plus w/ Clutch
RadenieShimano GRX RX600
KľukyForged Alloy 1x11, Hollow CrMo Spindle, Narrow Wide 40T
Stredové zloženieExternal Sealed Cartridge Bearings
ReťazKMC X11
KazetaShimano CSM8000, 11-Speed, 11/42T
Brzdy prednéShimano GRX Hydraulic Disc, 160mm Rotor
Brzdy zadnéShimano GRX Hydraulic Disc, 160mm Rotor
Brzdové pákyShimano GRX Hydraulic w/ Shifter
RiadítkaMarin Butted Alloy, Compact 16º Flared Drop
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
MadláMarin Shock Absorbing Tape
Hlavové zloženieFSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
SedlovkaMarin Alloy, 27.2mm
SedloMarin Beyond Road Concept
ExtraBolt-On Thru-Axles F and R
Náhradná pätkaKód: 728544
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | čierna, sivá |
| Materiál: | karbón |
| Počet prevodov: | 1x11 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Shimano XT, Shimano GRX |
| Veľkosť: | 21" a viac |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

