
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
MARIN • Nicasio • gravel bicykel
Nicasio: gravel bicykel
MARIN Nicasio je gravel a all-road bicykel na oceľovom ráme CrMo s geometriou Beyond Road. Oceľový rám Double Butted CrMo je pohodlnejší ako hliník pri dlhých výjazdoch a zároveň dostatočne tuhý pre výkon. Karbónová vidlica, flat mount kotúče a thru axle os zaistia modernú výbavu.
Značka MARIN
Rám Oceľ CrMo
Plášte Vee Tire Co., Quickstyx, 700x45, Folding
Pre koho je Nicasio
🔩
Oceľový rám CrMo SteezyR
Double Butted CrMo oceľ tlmí vibrácie z nerovností a je komfortnejší na dlhých výjazdoch ako hliník.
🛣️
Karbónová vidlica
Karbónová vidlica s flat mount kotúčmi a 12mm thru axle pre presné riadenie.
💧
Kotúčové brzdy
Shimano kotúčové brzdy pre spoľahlivé zastavenie v teréne aj na mokrom asfalte.
Technická špecifikácia
RámAll-New SteezyR Double Butted CrMo, Beyond Road Geometry, Tapered Headtube w/ Integrated Headset, Investment Cast Dropouts, Thru-Axle, Disc Brake, Fender and Rack Mounts and Hidden Kickstand Mount (adapter sold separately)
VidlicaMarin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
RáfikyMarin Aluminum Double Wall, 19mm Inner, Disc Specific
Zadný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Predný nábojForged Aluminum Alloy, Disc, 32H
Špice14g Black Stainless Steel
PlášteVee Tire Co., Quickstyx, 700x45, Folding Bead, Tubeless Compatible
PrehadzovačShimano GRX RX400, 10-Speed
PrešmykačShimano GRX RX400
RadenieShimano GRX, RX400, 2x10-Speed
KľukyShimano GRX, FC-RX600, 46/30T
Stredové zloženieShimano
ReťazKMC X10
KazetaShimano, HG-5010, 11-36T
Brzdy prednéShimano BR-RX400 Hydraulic Disc, 160mm Roto
Brzdy zadnéShimano BR-RX400 Hydraulic Disc, 160mm Roto
Brzdové pákyShimano Hydraulic w/ Integrated Shifters
RiadítkaMarin Butted Alloy, Compact 16º Flared Drop
PredstavecMarin 3D Forged Alloy
OmotávkaMarin Comfort Tape
Hlavové zloženieFSA No.42/ACB
SedlovkaMarin Alloy, 27.2mm
SedloMarin Beyond Road Concept
PedáleCommute Platform
ExtraBolt-On Thru-Axles F and R
Držiak prehadzovačkyKód 728544
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | červená |
| Materiál: | oceľ |
| Počet prevodov: | 2x10 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Shimano GRX |
| Veľkosť: | 19 - 20", 21" a viac |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

