
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Špecifikácia:
Rám: Unidirectional Carbon Beyond Road Platform, 1x Drivetrain Specific, 700c x 45mm/650B x 50mm Compatible, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle, Internal Dropper Post Routing, Internal Housing Routing, Mudguard and Rear Carrier Mounting, Plentiful Gear Mounts
Vidlica: Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
Hlavové zloženie: FSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
+ podsedlová objímka
Náhradná pätka: Kód: 728544
Rám: Unidirectional Carbon Beyond Road Platform, 1x Drivetrain Specific, 700c x 45mm/650B x 50mm Compatible, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle, Internal Dropper Post Routing, Internal Housing Routing, Mudguard and Rear Carrier Mounting, Plentiful Gear Mounts
Vidlica: Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets
Hlavové zloženie: FSA Orbit IS, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”
+ podsedlová objímka
Náhradná pätka: Kód: 728544
| Kategória: | Rámy a pätky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | karbón |
| Počet prevodov: | 1x12 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť: | 21" a viac |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

