
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Špecifikácia:
Rám: All New Series 3 6061 Aluminum, Double Butted Frame, Internal Cable Routing,12x148mm Thru-Axle, 73mm Threaded BB HEADSET FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”
+ Gumové záslepky pre vnútorné vedenie káblov
+ Zadná priebežná os
+ Podsedlová objímka
Rám: All New Series 3 6061 Aluminum, Double Butted Frame, Internal Cable Routing,12x148mm Thru-Axle, 73mm Threaded BB HEADSET FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”
+ Gumové záslepky pre vnútorné vedenie káblov
+ Zadná priebežná os
+ Podsedlová objímka
| Kategória: | MTB rámy |
|---|---|
| EAN: | 843346123152 |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | čierna, biela, červená |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x12 |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Veľkosť: | S |
| Zdvih: | do 50 mm |

.png?69936fa3)

